přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S

Příspěvky Mätové osvieženie – Peppermint

Mätové osvieženie – Peppermint
Jano 8. 09. 2018, 00:28:24
Odpovědět  Odkaz 
MHz -> GHz
Jinak fajn článek, dík.
Marian Ščerbák Re: Mätové osvieženie – Peppermint
Marian Ščerbák 10. 09. 2018, 11:53:02
Odpovědět  Odkaz 
diky, opravene
Mätové osvieženie – Peppermint
jmk 8. 09. 2018, 15:28:33
Odpovědět  Odkaz 
"stabilitu systému je naozaj cítiť" Jak je cítit stabilita ? Že se musel přidávat parametr jádra, aby vůbec nabootovali X-ka moc o stabilitě nehovoří. Očekával bych od autora, že stabilitu nějak otestoval...pokud nainstalování ve VB a proklikání pár oken v systému bez kritické hlášky je známkou stability tak to potom asi jo...:-)
Marian Ščerbák Mätové osvieženie – Peppermint
Marian Ščerbák 10. 09. 2018, 15:44:50
Odpovědět  Odkaz 
Samozrejme mate pravdu na jednej strane, ide prevazne o autorove vyjadrenie osobneho dojmu :)

Ale na druhej strane nie, nesuhlasim s vami; preklikanie par okien vo VB ja v osobne nepovazujem za test stability. Opisal som HW, kde som tuto distribuciu skusal. Pracoval som s nou viac ako tyzden cca 2 a viac hodin denne, aby som si o nej vytvoril mienku. "Pracoval" v zmysle beznych pouzivatelskych aktivitit (pisal clanok, obrazky, videa, hudba, skype, bezna sprava systemu) a navyse som robil par testov, ktore zial nebudem zverejnovat.
Pocas testovania mi ani raz nespadla ziadna appka, ani system. Cize ja si myslim, ze to naozaj je dovod na to, aby som Peppermint oznacil za stabilny.
Bavime sa vsak o testoch na pouzivatelskej, nie enterprise urovni, samozrejme.

Sorry, ale nemyslim si, ze by pridanie parametra jadra pred spustenim virtualneho systemu hovorilo o nestabilite OS. To hovori skor o chybe pri zavadzani systemu, nie o jeho stabilite.