přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S

Příspěvky Nový open-source projekt Křížovkáč

Nový open-source projekt Křížovkáč
Marv-CZ 22. 12. 2015, 09:55:52
Odpovědět  Odkaz 
Moc pěkný projekt. Fandím, ať ti to vydrží. Protože vytvořit kvalitní rozsáhlý slovník je časově opravdu náročné.
Nový open-source projekt Křížovkáč
František Bártík (autor článku) 23. 12. 2015, 09:43:22
Odpovědět  Odkaz 
Mailem mi přišly tři žádosti o celý program a dvě žádosti o slovník. Od pátku se snažím Křížovkáč nahrát na sourceforge.net. Bohužel mi po registraci účtu zcela nepochopitelně nepřichází ověřovací email, a nemohu se přihlásit. Pokud ani dneska s sf.net neuspěju, zveřejním Křížovkáč jinde. Je to malinká aplikace (2.5MB rozbalená, 0.6MB komprimovaná), takže přinejhorším ji nahraju na své osobní stránky.

pro Marv-CZ: Děkuju za pochvalu. Tvorba slovníku je opravdu časově náročná. Průměrně jsem ručně zadával 200 až 400 výrazů za hodinu. (Pokud pominu řady jako římské číslice, u nichž lze zadávání automatizovat.) Zadávání je dost rutiní a únavná činnost, nejde zadávat delší dobu v kuse, protože pak z únavy se začnou objevovat spousty hloupých chyb. Zadával jsem vždy jen půl hodiny až hodinu. Celkově mě stál Křížovkáč něco mezi 300 a 500 hodinami práce.
Nový open-source projekt Křížovkáč
Jan Seidl 23. 12. 2015, 09:47:31
Odpovědět  Odkaz 
Ahoj, projekt se mi libi a uz se tesim az bude na githubu (mysleno nekde verejne)...
Křížovkáč k stažení
František Bártík (autor článku) 29. 12. 2015, 22:42:00
Odpovědět  Odkaz 
Už Křížovkáče schválili na serveru slunečnice.cz, a je tam volně k stažení http://www.slunecnice.cz/sw/krizovkac/ Jedná se o zde recenzovanou verzi, v níž chybí pozdější vylepšení.
Lukáš Jelínek Re: Křížovkáč k stažení
Lukáš Jelínek 30. 12. 2015, 01:28:19
Odpovědět  Odkaz 
Přidal jsem odkaz do článku.
Nový open-source projekt Křížovkáč
Pavel Stříž 10. 01. 2021, 23:58:35
Odpovědět  Odkaz 
Hezký projekt, na první testy dobře šlape.