přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S

Příspěvky Sunflower: Rychlý pohled na dvoupanelový správce souborů

Sunflower: Rychlý pohled na dvoupanelový správce souborů
Milhouse 14. 12. 2012, 09:26:34
Odpovědět  Odkaz 
No, myslím, že srovnání s Double Commanderem je na místě.
Ten má ale i další výhody, jako verzi GTK, QT i Windows. Takže mám jeden na všech systémech a nemusím řešit rozdílné chování.
Pravda je, že není ještě zcela perfektní...
Re: Sunflower: Rychlý pohled na dvoupanelový správce souborů
Milhouse 14. 12. 2012, 09:27:42
Odpovědět  Odkaz 
PS: Proč ta depresivní černá? :)
Re: Re: Sunflower: Rychlý pohled na dvoupanelový správce souborů
linuxák 14. 12. 2012, 13:39:05
Odpovědět  Odkaz 
To bude tím, že bohužel občas padá.
Sunflower: Rychlý pohled na dvoupanelový správce souborů
ZZippy 14. 12. 2012, 15:35:04
Odpovědět  Odkaz 
Jak se konkrétně připojím na FTP přímo z progamu, lze si uložit i seznam ?
Miroslav Hrončok Re: Sunflower: Rychlý pohled na dvoupanelový správce souborů
Miro Hrončok 14. 12. 2012, 16:20:18
Odpovědět  Odkaz 
V nabídce Nástroje je Mount manager [Ctrl+o], tam to jde nasatvit i ukládat záložky.
Sunflower: Rychlý pohled na dvoupanelový správce souborů
Hynek 17. 12. 2012, 20:35:57
Odpovědět  Odkaz 
Moc pěkný souborový manager, ale nejde používat dokud nebude mít:

1. brief mode = odstranění tabulky (size, mode, date a ext oddělená od jména mě nezajímá), šipky vlevo vpravo musí pageovat = skákat na okraje obrazovek, však to znáte a jména adresářů a souborů vedle sebe po sloupcích
2. procházení archívů (tar, tar.gz, atd.)
3. základní operace musí fungovat bez problémů - kliknu pravým na adresář, vyberu properties a nic se nestane, open in new tab taky nefunguje, atd.


Jinak musím říct, že tohle je dobrý koncept, vypadá to cool. Ale jak znám opensource, tak možná za takových 5 let to bude použitelné (pokud to nevyhnije).
Re: Sunflower: Rychlý pohled na dvoupanelový správce souborů
roman 14. 09. 2015, 08:45:41
Odpovědět  Odkaz 
Nevyhnilo to, ale hrubé chyby už několik let zůstávají...
Sunflower: Rychlý pohled na dvoupanelový správce souborů
Cep00n 13. 04. 2013, 16:51:17
Odpovědět  Odkaz 
Pre mňa zatiaľ nepužiteľné, nechce mi to otvoriť prakticky žiadny súbor. Klik na fotku (napr. jpeg) open with - gpicview - otvorí len gpicview a nič nezobrazí, to isté mp3 cez deadbeef, otvorí len deadbeef a nič neprehrá :-( to isté pre pdf a iné, skúsim ešte staršiu verziu a povŕtať sa v tom.

Ako ste na to ostatní? funguje Vám to?