přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S

Ubuntu 8.04, Pavel Lisa

všechny formáty | spustit slideshow

 |  >

Ubuntu 8.04, Pavel Lisa

Ubuntu 8.04, Pavel Lisa

Téma - standardní Human, tapeta - taktéž původní, ale bez toho ptáka ohniváka. Na ploše 1 - dva obrázky v GIMPu, Firefox 3 a Terminál (je náš přítel) se zobrazeným obsahem adresáře ve Windows pro zdůraznění kompatibility, minimalizován Pidgin IM klient. Na ploše 2 okno s vyhledáváním v počítači. Vlastní úprava tématu - pozice ikonek v titulkovém pruhu oken (skrz gconf, metacity).

 |  >

Ubuntu 8.04, Tomáš Pelc Ubuntu 8.04, Jiří Burian Ubuntu 8.04, Peter Habaj Kubuntu 8.04, Lukáš Helebrandt Ubuntu 8.04, Tomáš KAREL Ubuntu 8.04, Peter Habaj Linux Mint 5, Ondřej Fibich Ubuntu Hardy Heron 8.04, Dušan Bozik Ubuntu 8.04, Pavel Lisa Ubuntu 8.04.1, Michal Katuščák Kubuntu 8.04, Jan Buchar Ubuntu Hardy Heron 8.04, Martin Fillo Debian Lenny, Daniel Kolesa Mandriva Linux 2008.1 Free, Libor Polk Ubuntu 8.04.1, Jan Hora Ubuntu 8.04, Lukáš Klika Ubuntu 8.04, Miloš Martinec Ubuntu 8.04, Miloš Martinec

Album: Můj Linux

(Jako ve škole)
Průměr: 4.49 | Hodnotilo: 35
 

Top články z OpenOffice.cz


Public Relations

Bezpečné zálohování a spolehlivá obnova dat jsou odpovědí na všudypřítomnou hrozbu ransomwaru

VeeamUž to tak vypadá, že ransomware ze světa nezmizí, a organizace se tomu musí přizpůsobit, aby dokázaly tuto hrozbu přežít a zajistit odolnost svého podnikání vůči jejím dopadům. Na ransom­ware se musíme přestat dívat jako na náhodnou událost, ale vnímat ji jako stále přítomnou hrozbu, kdy už není otázka, zda a kdy, ale jak často nás zasáhne.

Pokračování ...Public Relations

Jak se chránit před zranitelnostmi? MSP službou!

ZebraPočet softwarových zranitelností neustále roste – zatímco v roce 2021 bylo dle informací katalogu CVE zjištěno celkem 20 171 zranitelností, vloni došlo k dalšímu nárůstu na rekordních 25 277 případů. Navíc také roste jejich závažnost, a i v roce 2022 se zvýšil počet tzv. kritických zranitelností. Mezi nimi například proslulý Log4J.

Pokračování ...Public Relations

Průkopnická automatizovaná obrana pohyblivých cílů

SophosS tím, jak se prostředí kybernetických hrozeb stává stále složitějším, bezpečnostní týmy čelí rapidnímu nárůstu počtu hrozeb. Mnoho organizací se potýká s vysokým počtem výstrah a falešně pozitivních hlášení, což vede k neustálému úsilí o jejich vyřešení a zbytečnému zatěžování zdrojů a snižování účinnosti zabezpečení.

Pokračování ...