přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S

Ubuntu 8.04, Pavel Lisa

všechny formáty | spustit slideshow

 |  >

Ubuntu 8.04, Pavel Lisa

Ubuntu 8.04, Pavel Lisa

Téma - standardní Human, tapeta - taktéž původní, ale bez toho ptáka ohniváka. Na ploše 1 - dva obrázky v GIMPu, Firefox 3 a Terminál (je náš přítel) se zobrazeným obsahem adresáře ve Windows pro zdůraznění kompatibility, minimalizován Pidgin IM klient. Na ploše 2 okno s vyhledáváním v počítači. Vlastní úprava tématu - pozice ikonek v titulkovém pruhu oken (skrz gconf, metacity).

 |  >

Ubuntu 8.04, Tomáš Pelc Ubuntu 8.04, Jiří Burian Ubuntu 8.04, Peter Habaj Kubuntu 8.04, Lukáš Helebrandt Ubuntu 8.04, Tomáš KAREL Ubuntu 8.04, Peter Habaj Linux Mint 5, Ondřej Fibich Ubuntu Hardy Heron 8.04, Dušan Bozik Ubuntu 8.04, Pavel Lisa Ubuntu 8.04.1, Michal Katuščák Kubuntu 8.04, Jan Buchar Ubuntu Hardy Heron 8.04, Martin Fillo Debian Lenny, Daniel Kolesa Mandriva Linux 2008.1 Free, Libor Polk Ubuntu 8.04.1, Jan Hora Ubuntu 8.04, Lukáš Klika Ubuntu 8.04, Miloš Martinec Ubuntu 8.04, Miloš Martinec

Album: Můj Linux

(Jako ve škole)
Průměr: 4.49 | Hodnotilo: 35
 

Top články z OpenOffice.cz


Public Relations

Propojování hardwaru a softwaru, které opravdu baví

Eva FišerováKdyby před pár lety nenavštívila veletrh pracovních příležitostí, pravděpodobně by Eva Fišerová, v té době ještě studentka matematiky na Západočeské univerzitě v Plzni, o práci ve společnosti Siemens Advanta nikdy neuvažovala. Tato firma jí však, jak se říká, padla do oka. Nyní v ní pracuje již třetím rokem a s náplní práce i pracovními podmínkami je nadmíru spokojená.

Pokračování ...Public Relations

„Hackněte“ cenu za telefon Nokia 7.2. Ušetříte polovinu ceny!

NokiaNokia 7.2Sháníte dobře vybavený telefon? Střední třídu se všemi funkcemi, špičkovým fotoaparátem a perfektní výbavou? A přitom byste se rádi dostali pod pět tisíc korun? Nebo dokonce pod tři a půl tisíce korun? Máme pro vás skvělý tip, jen si musíte pospíšit!

Pokračování ...