přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Americký poslanec chce zakázat regulaci Internetu

Americký poslanec chce zakázat regulaci Internetu

Kongres USA

Republikánský poslanec Kongresu USA chce zavést dvouleté moratorium na jakékoli nové regulace Internetu.


Zatímco se nyní zvedá vlna odporu proti případnému svěření moci na Internetu do rukou ITU (což by mohlo znamenat vyšší regulaci, prosazovanou například Ruskem nebo Čínou), objevují se i snahy zavádění regulací zastavit. Darell Issa, republikánský poslanec Kongresu USA, připravil návrh zákona zakazující po dobu dvou let zavádění jakýchkoli nových zákonů, předpisů a jiných regulací týkajících se Internetu. Jde o téhož poslance, který před časem navrhl Listinu internetových práv.

V současné fázi se ale jedná pouze o návrh k další diskusi, přestože je připraven již v paragrafovém znění. Diskuse k návrhu je otevřena na serveru Reddit.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss



 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře, podniká v oblasti IT a zároveň pracuje v týmu projektu Turris. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: KDE

| proč linux | blog



Public Relations

Význam archivace e-mailů roste a jde o nedílnou součást kybernetické odolnosti

E-maily jsou jedním z nejcennějších a nejautentičtějších informačních zdrojů naší doby. Uprostřed pandemie exponenciálně vzrostl objem e-mailů, přičemž digitalizace a práce na dálku se staly jádrem kontinuity podnikání.

Pokračování ...


Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 10. April

Zapojte se do tvorby distribuce Mageia

Podílejte se na vytváření balíčků pro Mageiu, dělejte, co je potřeba, staňte se baličem


Pavel Fric

Pavel Fric, 13. March

Lollypop

Lollypop je hudební přehrávač navržený, jak ukazuje jeho podoba, aby výborně zapadl do pracovního...


Pavel Fric

Pavel Fric, 26. February

QElectroTech

Kreslení elektrotechnických i jiných výkresů


Všechny blogy »