přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Brněnská pobočka Akademie CZ.NIC nabízí IT kurzy do konce roku

Brněnská pobočka Akademie CZ.NIC nabízí IT kurzy do konce roku

CZ.NIC

V brněnském centru Akademie CZ.NIC je do konce tohoto roku vypsáno celkem 15 kurzů věnovaných DNS, DNSSEC, BGP, IPv6 a protokolu SIP.


Se začátkem školního roku startuje naplno moravská pobočka Akademie CZ.NIC, vzdělávacího centra sdružení CZ.NIC. Nejen zaměstnanci IT firem z regionu, ale také třeba vysokoškolští studenti nebo počítačoví nadšenci si mohou vybrat ze široké nabídky speciálních kurzů spojených s aktuálními internetovými technologiemi. Kompletní přehled brněnských termínů je k dispozici na internetových stránkách www.nic.cz/akademie.

V brněnském centru Akademie CZ.NIC je do konce tohoto roku vypsáno celkem 15 kurzů věnovaných DNS, DNSSEC, BGP, IPv6 a protokolu SIP. Bližší informace o těchto tématech včetně termínů konání, anotací nebo cílů kurzů najdou zájemci na stránkách akademie. Zde je možné se na kurzy rovnou také přihlásit. Lektory Akademie CZ.NIC jsou zaměstnanci sdružení, vysokoškolští pedagogové a odborníci z praxe.

Vzdělávací centrum správce české národní domény poskytuje i kurzy na míru pro specifické skupiny internetových uživatelů. Této nabídky v minulosti využili například zaměstnanci Akademie věd České republiky nebo Policie České republiky.Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz