přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Brněnská pobočka Akademie CZ.NIC nabízí IT kurzy do konce roku

Brněnská pobočka Akademie CZ.NIC nabízí IT kurzy do konce roku

CZ.NIC

V brněnském centru Akademie CZ.NIC je do konce tohoto roku vypsáno celkem 15 kurzů věnovaných DNS, DNSSEC, BGP, IPv6 a protokolu SIP.


Se začátkem školního roku startuje naplno moravská pobočka Akademie CZ.NIC, vzdělávacího centra sdružení CZ.NIC. Nejen zaměstnanci IT firem z regionu, ale také třeba vysokoškolští studenti nebo počítačoví nadšenci si mohou vybrat ze široké nabídky speciálních kurzů spojených s aktuálními internetovými technologiemi. Kompletní přehled brněnských termínů je k dispozici na internetových stránkách www.nic.cz/akademie.

V brněnském centru Akademie CZ.NIC je do konce tohoto roku vypsáno celkem 15 kurzů věnovaných DNS, DNSSEC, BGP, IPv6 a protokolu SIP. Bližší informace o těchto tématech včetně termínů konání, anotací nebo cílů kurzů najdou zájemci na stránkách akademie. Zde je možné se na kurzy rovnou také přihlásit. Lektory Akademie CZ.NIC jsou zaměstnanci sdružení, vysokoškolští pedagogové a odborníci z praxe.

Vzdělávací centrum správce české národní domény poskytuje i kurzy na míru pro specifické skupiny internetových uživatelů. Této nabídky v minulosti využili například zaměstnanci Akademie věd České republiky nebo Policie České republiky.Nepodařilo se připojit k serveru.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Vilém Sládek, CZ.NIC
Public Relations

Vysvětleme si internet

TELE3Možná jste až do této chvíle vůbec netušili, že existuje něco jako DNS servery. A to navzdory tomu, že se s těmito při používání internetu dnes a denně setkáváte a nemůže tomu být ani jinak. Protože nebýt těchto, nebyl by internet internetem.

Pokračování ...


Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 21. August

Sayonara Player 1.5.1

Přehrávač, jak má být. Poslední dobou vývoj šlape


Pavel Fric

Pavel Fric, 26. January

MuseScore 3

První aktualizace třetí řady notačního editoru MuseScore


Redakce

Redakce, 21. December

Pište pro LinuxEXPRES

Baví vás Linux? Pište o něm, není to nic těžkého. LinuxEXPRES hledá nové autory.


Všechny blogy »