přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Brněnská pobočka Akademie CZ.NIC nabízí IT kurzy do konce roku

Brněnská pobočka Akademie CZ.NIC nabízí IT kurzy do konce roku

CZ.NIC

V brněnském centru Akademie CZ.NIC je do konce tohoto roku vypsáno celkem 15 kurzů věnovaných DNS, DNSSEC, BGP, IPv6 a protokolu SIP.


Se začátkem školního roku startuje naplno moravská pobočka Akademie CZ.NIC, vzdělávacího centra sdružení CZ.NIC. Nejen zaměstnanci IT firem z regionu, ale také třeba vysokoškolští studenti nebo počítačoví nadšenci si mohou vybrat ze široké nabídky speciálních kurzů spojených s aktuálními internetovými technologiemi. Kompletní přehled brněnských termínů je k dispozici na internetových stránkách www.nic.cz/akademie.

V brněnském centru Akademie CZ.NIC je do konce tohoto roku vypsáno celkem 15 kurzů věnovaných DNS, DNSSEC, BGP, IPv6 a protokolu SIP. Bližší informace o těchto tématech včetně termínů konání, anotací nebo cílů kurzů najdou zájemci na stránkách akademie. Zde je možné se na kurzy rovnou také přihlásit. Lektory Akademie CZ.NIC jsou zaměstnanci sdružení, vysokoškolští pedagogové a odborníci z praxe.

Vzdělávací centrum správce české národní domény poskytuje i kurzy na míru pro specifické skupiny internetových uživatelů. Této nabídky v minulosti využili například zaměstnanci Akademie věd České republiky nebo Policie České republiky.Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Vilém Sládek, CZ.NIC
Public Relations

Bezpečné zálohování a spolehlivá obnova dat jsou odpovědí na všudypřítomnou hrozbu ransomwaru

VeeamUž to tak vypadá, že ransomware ze světa nezmizí, a organizace se tomu musí přizpůsobit, aby dokázaly tuto hrozbu přežít a zajistit odolnost svého podnikání vůči jejím dopadům. Na ransom­ware se musíme přestat dívat jako na náhodnou událost, ale vnímat ji jako stále přítomnou hrozbu, kdy už není otázka, zda a kdy, ale jak často nás zasáhne.

Pokračování ...Public Relations

Jak se chránit před zranitelnostmi? MSP službou!

ZebraPočet softwarových zranitelností neustále roste – zatímco v roce 2021 bylo dle informací katalogu CVE zjištěno celkem 20 171 zranitelností, vloni došlo k dalšímu nárůstu na rekordních 25 277 případů. Navíc také roste jejich závažnost, a i v roce 2022 se zvýšil počet tzv. kritických zranitelností. Mezi nimi například proslulý Log4J.

Pokračování ...Public Relations

Průkopnická automatizovaná obrana pohyblivých cílů

SophosS tím, jak se prostředí kybernetických hrozeb stává stále složitějším, bezpečnostní týmy čelí rapidnímu nárůstu počtu hrozeb. Mnoho organizací se potýká s vysokým počtem výstrah a falešně pozitivních hlášení, což vede k neustálému úsilí o jejich vyřešení a zbytečnému zatěžování zdrojů a snižování účinnosti zabezpečení.

Pokračování ...