přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, CZ.NIC otevřel v Českých Budějovicích pobočku svých laboratoří

CZ.NIC otevřel v Českých Budějovicích pobočku svých laboratoří

CZ.NIC

V jihočeské pobočce se budou pracovníci Laboratoří CZ.NIC věnovat především výzkumu a vývoji bezpečných metod vzdálené konfigurace a správy síťových zařízení.


Sdružení CZ.NIC rozšiřuje kapacity svého výzkumného centra Laboratoře CZ.NIC o novou pobočku, kterou otevírá v Českých Budějovicích. Na jihu Čech se budou pracovníci laboratoří věnovat především výzkumu a vývoji bezpečných metod vzdálené konfigurace a správy síťových zařízení.

„V minulých letech jsme otevřeli pobočky našich laboratoří v Brně a Plzni, a to především na základě dlouhodobé a úspěšné spolupráce s technickými fakultami tamějších vysokých škol. Velice podobné je to i v tomto případě. Již delší dobu jsme v intenzivním kontaktu s pracovníky Jihočeské univerzity, k čemuž nyní přibyla možnost širší regionální spolupráce s univerzitou v německém Passau a Technische Hochschule Deggendorf. Vznik nové pobočky v Českých Budějovicích se proto doslova nabízel,“ říká k otevření českobudějovické pobočky Ondřej Surý, vedoucí Laboratoří CZ.NIC.

Více v tiskové zprávě na www.nic.cz.Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Vilém Sládek, CZ.NIC
Public Relations

Počítač Spaceborne Computer-2 od Hewlett Packard Enterprise pomáhá zrychlit průzkum vesmíru

SpacebornSpolečnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) pomůže urychlit průzkum vesmíru a zvýšit soběstačnost astronautů tím, že vůbec poprvé umožní zpracování dat v reálném čase prostřednictvím svého komerčně dostupného řešení edge computing.

Pokračování ...


TNS

Public Relations

Průvodce software defined storage

AlefV dnešní době hledá stále více organizací způsob, jak získat volnost v nákupu hardwaru pro podnikové úložiště. Slibují si, že se při použití Software Defined Storage zbaví takzvaného vendor lock in a současně získají finančních úsporu, protože SDS vytváří z běžných komoditních serverů připojených k Ethernet síti úložiště s plnohodnotným data managementem. Snížení nákladů také bývá jeden z častých důvodů, proč sáhnout po SDS řešení.

Pokračování ...


Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 26. February

QElectroTech

Kreslení elektrotechnických i jiných výkresů


Pavel Fric

Pavel Fric, 03. February

MuseScore

Verze notačního editoru 3.6 s důrazem na notosazbu


Pavel Fric

Pavel Fric, 21. August

Sayonara Player 1.5.1

Přehrávač, jak má být. Poslední dobou vývoj šlape


Všechny blogy »

Sophos