přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, CZ.NIC spustil Doménový prohlížeč

CZ.NIC spustil Doménový prohlížeč

CZ.NIC

Prohlížeč je také řešením pro zjednodušení administrace profilu uživatele v rámci mojeID. 


reklama

Efektivnější a snazší komunikace s registrem domén a lepší přehled o registrovaných doménách – to jsou hlavní přínosy Doménového prohlížeče, nového projektu sdružení CZ.NIC. Prohlížeč v sobě integruje informace ze služby WHOIS a zpřístupňuje je přes přihlašovací systém mojeID.

„Primárním kontaktním místem držitelů domén jsou jejich registrátoři. Ale při úkonech jako je žádost o heslo pro transfer domény či zablokování a odblokování objektů v registru museli držitelé složitě své žádosti autorizovat pomocí elektronického či notářsky ověřeného podpisu. Díky propojení s mojeID, které nabízí ekvivalentní způsob ověření, toto již není potřeba a uvedené úkony lze realizovat mnohem rychleji,“ říká Jaromír Talíř, technický ředitel CZ.NIC.

Více v Novinkách na stránkách CZ.NIC.Nahoru

(Jako ve škole)
 

Top články z OpenOffice.cz

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Vilém Sládek, CZ.NIC
Public Relations

QNAP uvedl novou modelovou řadu NAS TVS-x82T

Společnost QNAP uvedla na trh novou modelovou řadu NAS TVS-x82T, kterou tvoří tři různé modely (TVS-1282T, TVS-882T a TVS-682T). Nová řada je založena na vícejádrových procesorech Intel Core aktuální generace se 14nm výrobním procesem. Díky nim mohou nové NASy nabídnout dostatek výkonu i pro aplikace náročné na CPU.

Pokračování ...


CIO Agenda 2016