přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Developer Meetup: odborné přednášky pro vývojáře

Developer Meetup: odborné přednášky pro vývojáře

STRV

Vývojářské studio STRV zahájilo pravidelné odborné přednášky pro vývojáře webových a mobilních aplikací. Účast je zdarma.


České vývojářské studio STRV, které se zabývá vývojem webových a mobilních aplikací (na českém trhu nepůsobí, zaměřuje se především na USA), zahájilo cyklus pravidelných odborných přednášek Developer Meetup. Konají se vždy první sobotu v měsíci ve Slovanském domě v Praze a jsou přístupné všem zájemcům zdarma.

První dvě přednášky (v červenci a srpnu) byly věnovány vývoji backendu pro mobilní aplikace, resp. jazyku Swift 2. Na září se plánuje jednak přednáška o vývoji pro Android a dále také Designer Meetup pro webový a mobilní design. Plán akcí můžete sledovat (a na akce se přihlašovat) prostřednictvím služby Eventbrite.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře, podniká v oblasti IT a zároveň pracuje v týmu projektu Turris. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: KDE

| proč linux | blogPublic Relations

Synology High Availability

Pro mnoho podniků a organizací je dnes životně důležitá nepřetržitá dostupnost jejich IT systémů. Výpadky a odstávky totiž způsobují stále větší škody, což vyvíjí tlak na IT oddělení, aby zajistila maximální dostupnost dat a klíčových aplikací.

Pokračování ...Public Relations

Linux a poker aneb Jde to dohromady?

Dávno jsou pryč doby, kdy se uživatelé Windows smáli těm, kteří preferují jiný operační systém. Dřív bylo samozřejmě náročnější především na Linuxu spustit jakékoliv hry, nicméně v dnešní době to už takový problém není.

Pokračování ...