přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Digitální lukostřelba pohřbena v Praze

Control

Digitální lukostřelba pohřbena v Praze

Vznik nových TLD provází další kontroverzní krok.


reklama

Ondřej Filip z CZ.NIC se dlouhodobě věnuje tématu nových generických domén. Příspěvky z této oblasti najdou zájemci především na blogu sdružení, ale i na stránkách některých médií. Zatím poslední a velice aktuální text reaguje na zastavení procesu, při kterém mělo dojít k rozřazování jednotlivých žádostí o nové domény do jednotlivých dávek. Tento navržený mechanismus ICANN na jednom z posledních jednáních v Praze po poměrně dramatických a bouřlivých diskusích stáhl. Máme tu tedy další kontroverzní krok, kterých v tomto projektu není zrovna málo.

V dnešním blogpostu s názvem Digitální lukostřelba pohřbena v Praze! Ondřej Filip mimo jiné uvádí: „Představenstvo ICANNu na zasedání v Praze rozhodlo celý proces zrušit. S tímto také bylo rozhodnuto, že se všechny žádosti začnou posuzovat ve stejný okamžik a dávkování bylo úplně zrušeno, což také mimo jiné znamená, že celý proces nabere nějaký skluz a všichni žadatelé budou čekat zase o něco déle než počítali. To je jistě bude stát nemalé zdroje. Bohužel tedy problémy startu nových generických domén pokračují nadále, což je velmi mrzuté u procesu, který byl nazván největší revolucí Internetu od jeho vzniku.“Nahoru

Příspěvky

Digitální lukostřelba pohřbena v Praze
ondro 2. 07. 2012, 14:36:14
Odpovědět  Odkaz 
nove genericke domeny maju byt najvecsou revoluci internetu, tak to ani zdaleka nie. Podla mna je to blud a nevidim dovod pre ich vznik. Bude v tom len bordel a vecsie naroky na HW aby to cele utiahol. IPv6 je urcite vecsia "revolucia" internetu ako nove domeny.

Přidat názor

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Vilém Sládek, CZ.NIC