přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Dnes začala DrupalCon Prague 2013

Dnes začala DrupalCon Prague 2013

DrupalCon Prague 2013

Dnes ráno začala v Praze konference DrupalCon – největší akce zaměřená na systém správy obsahu Drupal.


DrupalCon je odborná konference zaměřená na systém správy obsahu Drupal. Jedná se o největší světovou akci zaměřenou na tento CMS (v letošním roce proběhla již dvakrát, v Sydney a Portlandu). Nyní se koná v pražském Kongresovém centru a začal dnes v 8 hodin a potrvá do pozítří. Již během včerejšího dne proběhly doprovodné akce – DrupalCon CXO, Drupal Training, Community Summit a Extended Sprints. Po skončení vlastní konference (tedy v pátek) se uskuteční ještě Contribution Sprints.

Na konferenci vystupují přední odborníci, například Dries Buytaert, Lisa Welchman, Aral Balkan nebo Eric Reiss. Na programu je mnoho zajímavých přednášek pro uživatele, správce i vývojáře. V rámci konference se koná i řada neformálních akcí. Zahajovací a závěrečná řeč, stejně jako keynotes, jsou/budou k dispozici ve formě videozáznamů.

LinuxEXPRES je mediálním partnerem konference.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře, podniká v oblasti IT a zároveň pracuje v týmu projektu Turris. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: KDE

| proč linux | blog