přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Italové nabízejí testovací nástroj

Italové nabízejí testovací nástroj

Itálie

Veřejná správa italské autonomní provincie Bolzano nabízí k všeobecnému použití svůj nástroj pro testování webů a služeb.


Italská autonomní provincie Bolzano si v rámci projektu FSCRS vyvinula nástroj na testování svých webů a on-line služeb nazvaný eGov Testing Machine. Nyní ho nabízí ke všeobecnému použití a poskytuje k němu zdrojové kódy.

Waltraud Deeg, ministr pro veřejnou správu, to označuje jako ukázku znovupoužitelnosti vyvinutého softwaru, kdy se něco vyvine jen jednou a není třeba „znovu objevovat kolo“. „Díky TestingMachine jsme schopni ověřit funkcionalitu, odhalit mnoho potenciálních chyb našeho portálu a tak zvýšit kvalitu,“ říká Christian Peer, prezident AlpinBits Alliance, organizace, která vyvinula rozhraní pro výměnu turistických dat.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře, podniká v oblasti IT a zároveň pracuje v týmu projektu Turris. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: KDE

| proč linux | blogPublic Relations

Počítač Spaceborne Computer-2 od Hewlett Packard Enterprise pomáhá zrychlit průzkum vesmíru

SpacebornSpolečnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) pomůže urychlit průzkum vesmíru a zvýšit soběstačnost astronautů tím, že vůbec poprvé umožní zpracování dat v reálném čase prostřednictvím svého komerčně dostupného řešení edge computing.

Pokračování ...


TNS

Public Relations

Průvodce software defined storage

AlefV dnešní době hledá stále více organizací způsob, jak získat volnost v nákupu hardwaru pro podnikové úložiště. Slibují si, že se při použití Software Defined Storage zbaví takzvaného vendor lock in a současně získají finančních úsporu, protože SDS vytváří z běžných komoditních serverů připojených k Ethernet síti úložiště s plnohodnotným data managementem. Snížení nákladů také bývá jeden z častých důvodů, proč sáhnout po SDS řešení.

Pokračování ...


Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 26. February

QElectroTech

Kreslení elektrotechnických i jiných výkresů


Pavel Fric

Pavel Fric, 03. February

MuseScore

Verze notačního editoru 3.6 s důrazem na notosazbu


Pavel Fric

Pavel Fric, 21. August

Sayonara Player 1.5.1

Přehrávač, jak má být. Poslední dobou vývoj šlape


Všechny blogy »

Sophos