přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, LOGOBOX překročil 100 milionů zobrazení log

LOGOBOX překročil 100 milionů zobrazení log

Logobox

Otevřená databáze firemních log LOGOBOX překročila 100 milionů zobrazení uložených log. Přidat své logo může každá firma (přes web nebo webovou službu), napojení uživatelů je možné přes URL.


LOGOBOX je otevřená databáze firemních log (aktuálně pro Česko a Slovensko), kterou provozuje Eduard Zeman. Nyní překročila již 100 milionů zobrazení log, která jsou v databázi uložena – těch je aktuálně téměř 14 tisíc.

Do databáze může své logo přidat každá firma vyplněním jednoduchého formuláře. Pro složitější případy lze využít webovou službu (WSDL). Uživatelé mohou své weby na databázi napojit přes URL (v němž se uvádí stát, IČO a velikost obrázku). Loga si lze samozřejmě vyhledat a zobrazit i přímo na webu LOGOBOX.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss



 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře, podniká v oblasti IT a zároveň pracuje v týmu projektu Turris. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: KDE

| proč linux | blog