přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, MojeID moduly do open-source systémů

POINT.X (2018-19)

MojeID moduly do open-source systémů

MojeID lze jednoduše přidat jako modul do několika open-source systémů.


reklama

Správce domény .CZ a provozovatel služby mojeID, sdružení CZ.NIC, stojí za vývojem modulů, které výrazně zjednodušují implementaci mojeID do webů postavených na open-source systémech. Pokryty jsou v tuto chvíli jak nejrozšířenější systémy diskusních fór (phpBB, SMF), tak e-shopových platforem (Joomla + Virtuemart, PrestaShop nebo Zen Card), ale i CMS (Joomla a v současnosti rozpracovaný Drupal). Mimo jiné je podporován i systém na správu projektů a úkolu Redmine.

„V současnosti je na stránkách mojeID k dispozici devět modulů. Na jednom, konkrétně k Drupalu, v tuto chvíli pracujeme. Našim cílem je umožnit snadné zavedení mojeID na co největší počet českých webů. Proto vyzýváme vývojáře, kteří se věnují vývoji modulů pro další otevřené platformy, aby se na nás obrátili. Rádi s nimi budeme spolupracovat,“ říká Jaromír Talíř, technický ředitel sdružení CZ.NIC.

Díky mojeID se už nemusíte stále znovu a znovu registrovat. Tam, kde mojeID podporují, se rychle a jednoduše přihlásíte jedním přihlašovacím jménem a heslem, které jste získali při založení vaší mojeID identity. MojeID vám také umožňuje udržovat vaše údaje na jednom bezpečném místě a stále aktuální.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Redakce

Redakce

Redakční tým magazínu LinuxEXPRES.


| blog