přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, PostgreSQL Conference Europe 2012 zveřejnila program – Joe Celko bude mít úvodní přednášku

POINT.X (2018-19)

PostgreSQL Conference Europe 2012 zveřejnila program – Joe Celko bude mít úvodní přednášku

PostgreSQL Europe zveřejnila program PostgreSQL Conference Europe 2012 a oznámila, že úvodní prezentaci přednese Joe Celko, veterán z oboru a oblíbený autor. Joe se s obecenstvem podělí o pohled na to, jak původně vzniklo SQL a co nás ve světě databází čeká. PostgreSQL Conference Europe, jedna z předních světových konferencí o PostgreSQL, se koná 23.–26. října v hotelu Corinthia v Praze, České republice.


reklama

Kromě Joe Celka vystoupí s prezentacemi o tématech od jader databází až po případové studie koncových uživatelů pro malé firmy, velké nadnárodní korporace a vládní organizace další kapacity z open-source komunity a komerčního i veřejného sektoru, včetně následujících osobností: Bruce Momjian, spoluzakladatel PostgreSQL Global Development Group, EnterpriseDB, Magnus Hagander, Redpill Linpro, a Josh Berkus, PGExperts, všichni členové týmu PostgreSQL Core, a také Simon Riggs, CTO firmy 2ndQuadrant, a Guillaume Lelarge, CTO firmy Dalibo, kteří jsou oba dlouhodobými přispěvateli v rámci komunity PostgreSQL. Konference nabídne několik souběžných pásem a sezení jak v češtině, tak v angličtině. 23. října, den před začátkem hlavní akce, bude probíhat školení PostgreSQL v rámci půl a celodenních sezení věnovaných různým tématům.

Široký záběr technických témat navazuje na tradici PostgreSQL v přípravě konferencí, které přilákají rozmanité obecenstvo od DBA, kteří již PostgreSQL používají nebo o tom uvažují, až po přispěvatele do PostgreSQL, vývojáře aplikací a manažery, kteří chtějí ohodnotit alternativy k proprietárním databázím. Letošní témata zahrnují ladění výkonu, replikaci a škálovatelnost, nasazení v cloudu, správu netradičních dat, včetně geoprostorových informací a rozsahů, a integraci.

Více informací na stránkách konference http://pgconf.eu/ nebo přímo na stránce s programem: http://2012.pgconf.eu/schedule/.

O PostgreSQL Conference Europe

PostgreSQL Conference Europe je organizována PostgreSQL Europe. PostgreSQL je přední open-source databázový systém s globální komunitou tisíců uživatelů a přispěvatelů a desítkami firem a organizací. PostgreSQL Project staví na 25 vývoje, který začal na University of California, Berkeley, a dnes se vyznačuje bezkonkurenčním tempem. Vyzrálá sada funkcí PostgreSQL je nejen srovnatelná s předními proprietárními databázovými systémy, ale převyšuje je v pokročilých databázových funkcích, rozšiřitelnosti, bezpečnosti a stabilitě. Více o PostgreSQL se můžete dozvědět na stránkách www.postgresql.org, kde se také můžete zapojit do naší komunity.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Redakce

Redakce

Redakční tým magazínu LinuxEXPRES.


| blog


Tiskárna Brno