přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, PostgreSQL Conference Europe 2012 zveřejnila program – Joe Celko bude mít úvodní přednášku

Soutěž - reproduktory Trust

PostgreSQL Conference Europe 2012 zveřejnila program – Joe Celko bude mít úvodní přednášku

PostgreSQL Europe zveřejnila program PostgreSQL Conference Europe 2012 a oznámila, že úvodní prezentaci přednese Joe Celko, veterán z oboru a oblíbený autor. Joe se s obecenstvem podělí o pohled na to, jak původně vzniklo SQL a co nás ve světě databází čeká. PostgreSQL Conference Europe, jedna z předních světových konferencí o PostgreSQL, se koná 23.–26. října v hotelu Corinthia v Praze, České republice.


reklama

Kromě Joe Celka vystoupí s prezentacemi o tématech od jader databází až po případové studie koncových uživatelů pro malé firmy, velké nadnárodní korporace a vládní organizace další kapacity z open-source komunity a komerčního i veřejného sektoru, včetně následujících osobností: Bruce Momjian, spoluzakladatel PostgreSQL Global Development Group, EnterpriseDB, Magnus Hagander, Redpill Linpro, a Josh Berkus, PGExperts, všichni členové týmu PostgreSQL Core, a také Simon Riggs, CTO firmy 2ndQuadrant, a Guillaume Lelarge, CTO firmy Dalibo, kteří jsou oba dlouhodobými přispěvateli v rámci komunity PostgreSQL. Konference nabídne několik souběžných pásem a sezení jak v češtině, tak v angličtině. 23. října, den před začátkem hlavní akce, bude probíhat školení PostgreSQL v rámci půl a celodenních sezení věnovaných různým tématům.

Široký záběr technických témat navazuje na tradici PostgreSQL v přípravě konferencí, které přilákají rozmanité obecenstvo od DBA, kteří již PostgreSQL používají nebo o tom uvažují, až po přispěvatele do PostgreSQL, vývojáře aplikací a manažery, kteří chtějí ohodnotit alternativy k proprietárním databázím. Letošní témata zahrnují ladění výkonu, replikaci a škálovatelnost, nasazení v cloudu, správu netradičních dat, včetně geoprostorových informací a rozsahů, a integraci.

Více informací na stránkách konference http://pgconf.eu/ nebo přímo na stránce s programem: http://2012.pgconf.eu/schedule/.

O PostgreSQL Conference Europe

PostgreSQL Conference Europe je organizována PostgreSQL Europe. PostgreSQL je přední open-source databázový systém s globální komunitou tisíců uživatelů a přispěvatelů a desítkami firem a organizací. PostgreSQL Project staví na 25 vývoje, který začal na University of California, Berkeley, a dnes se vyznačuje bezkonkurenčním tempem. Vyzrálá sada funkcí PostgreSQL je nejen srovnatelná s předními proprietárními databázovými systémy, ale převyšuje je v pokročilých databázových funkcích, rozšiřitelnosti, bezpečnosti a stabilitě. Více o PostgreSQL se můžete dozvědět na stránkách www.postgresql.org, kde se také můžete zapojit do naší komunity.

Nahoru

Top články z OpenOffice.cz

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Redakce

Redakce

Redakční tým magazínu LinuxEXPRES.


| blog


Redakční blog

Redakce

Redakce, 21. prosinec

Pište pro LinuxEXPRES

Baví vás Linux? Pište o něm, není to nic těžkého. LinuxEXPRES hledá nové autory.


Pavel Fric

Pavel Fric, 23. říjen

Nové motivy pro přehrávač Sayonara

Pomozte rozšířit možnost měnit vzhled programu za běhu


Pavel Fric

Pavel Fric, 28. únor

Lollypop


Všechny blogy »