Acronis
přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, PostgreSQL Conference Europe 2012 zveřejnila program – Joe Celko bude mít úvodní přednášku

RedHat

PostgreSQL Conference Europe 2012 zveřejnila program – Joe Celko bude mít úvodní přednášku

PostgreSQL Europe zveřejnila program PostgreSQL Conference Europe 2012 a oznámila, že úvodní prezentaci přednese Joe Celko, veterán z oboru a oblíbený autor. Joe se s obecenstvem podělí o pohled na to, jak původně vzniklo SQL a co nás ve světě databází čeká. PostgreSQL Conference Europe, jedna z předních světových konferencí o PostgreSQL, se koná 23.–26. října v hotelu Corinthia v Praze, České republice.


Kromě Joe Celka vystoupí s prezentacemi o tématech od jader databází až po případové studie koncových uživatelů pro malé firmy, velké nadnárodní korporace a vládní organizace další kapacity z open-source komunity a komerčního i veřejného sektoru, včetně následujících osobností: Bruce Momjian, spoluzakladatel PostgreSQL Global Development Group, EnterpriseDB, Magnus Hagander, Redpill Linpro, a Josh Berkus, PGExperts, všichni členové týmu PostgreSQL Core, a také Simon Riggs, CTO firmy 2ndQuadrant, a Guillaume Lelarge, CTO firmy Dalibo, kteří jsou oba dlouhodobými přispěvateli v rámci komunity PostgreSQL. Konference nabídne několik souběžných pásem a sezení jak v češtině, tak v angličtině. 23. října, den před začátkem hlavní akce, bude probíhat školení PostgreSQL v rámci půl a celodenních sezení věnovaných různým tématům.

Široký záběr technických témat navazuje na tradici PostgreSQL v přípravě konferencí, které přilákají rozmanité obecenstvo od DBA, kteří již PostgreSQL používají nebo o tom uvažují, až po přispěvatele do PostgreSQL, vývojáře aplikací a manažery, kteří chtějí ohodnotit alternativy k proprietárním databázím. Letošní témata zahrnují ladění výkonu, replikaci a škálovatelnost, nasazení v cloudu, správu netradičních dat, včetně geoprostorových informací a rozsahů, a integraci.

Více informací na stránkách konference http://pgconf.eu/ nebo přímo na stránce s programem: http://2012.pgconf.eu/schedule/.

O PostgreSQL Conference Europe

PostgreSQL Conference Europe je organizována PostgreSQL Europe. PostgreSQL je přední open-source databázový systém s globální komunitou tisíců uživatelů a přispěvatelů a desítkami firem a organizací. PostgreSQL Project staví na 25 vývoje, který začal na University of California, Berkeley, a dnes se vyznačuje bezkonkurenčním tempem. Vyzrálá sada funkcí PostgreSQL je nejen srovnatelná s předními proprietárními databázovými systémy, ale převyšuje je v pokročilých databázových funkcích, rozšiřitelnosti, bezpečnosti a stabilitě. Více o PostgreSQL se můžete dozvědět na stránkách www.postgresql.org, kde se také můžete zapojit do naší komunity.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Redakce

Redakce

Redakční tým magazínu LinuxEXPRES.


| blogPublic Relations

Odhalte budoucnost IT

RedHatNenechte si ujít jedinečný open source event, který se po čtyřech letech vrací do Česka v netradičním formátu.

Pokračování ...


RedHat - B

Public Relations

NetApp nabízí nejmenší HCI v podobě 2nodového storage clusteru!

ALEFNetApp HCI je přesvědčivé řešení pro moderní datová centra, které nabízí nezávislé škálování výpočetních nebo úložných uzlů, QoS pro detailní řízení výkonu aplikací, multitenantnost pro více aplikací sdílejících stejné zdroje, schopnost nezávislého škálování úložných a výpočetních zdrojů a pokročilé datové služby včetně domén replikace a ochrany.

Pokračování ...


Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 21. August

Sayonara Player 1.5.1

Přehrávač, jak má být. Poslední dobou vývoj šlape


Pavel Fric

Pavel Fric, 26. January

MuseScore 3

První aktualizace třetí řady notačního editoru MuseScore


Redakce

Redakce, 21. December

Pište pro LinuxEXPRES

Baví vás Linux? Pište o něm, není to nic těžkého. LinuxEXPRES hledá nové autory.


Všechny blogy »

Acronis