přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Red Hat nabízí další tři roky podpory pro RHEL

Red Hat nabízí další tři roky podpory pro RHEL

Americká Linixová společnost Red Hat oznámila spuštění nové služby: ELS (Extended Life cyklu Support). Tato služba umožňuje rozšířit technickou podporu pro RHEL (Red Hat Enterprise Linux), na další tři roky.


reklama

Takže teď, spolu s RHEL zákazníci mohou získat zaručenou podporu až 10 let. Tato iniciativa Red Hat se bude hodit uživatelům, kteří stále ještě pracují s verzí uvolněnou v roce 2003, RHEL 3. Jejich podpora by skončila v říjnu tohoto roku, ale s ELS, může být obnovena.

Podpora ELS usiluje o řešení kritických chyb a zranitelností, ale nebude použita pro zavádění jakých koliv novinek nebo inovací v distribuci. Kromě toho se nevztahuje na všechny složky distribuce, ale pouze na klíčové IT infrastruktury a balíčky. Například, v seznamu balíčků, které nejsou podporovány ELS pro RHEL 3, jsou pracovní prostředí GNOME a KDE, kancelářský balík OpenOffice.org, webový prohlížeč Firefox, poštovní klient Evolution a ostatních desktopové aplikace.

Nahoru

(Jako ve škole)
Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 1
 

Top články z OpenOffice.cz

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Václav Hejda

Václav Hejda

Václav Hejda (*1974).

Před mnoha lety odmaturoval na strojárně.
Dálkově studoval VŠB Ostrava - obor Informační a systémový managment. Dnes se věnuje Linuxu,OpenSource technologiím a PC.

S Linuxem začal díky Ubuntu 5.10


  • Distribuce: UbuntuGnome
  • Grafické prostředí: GNOME
  • Hodnocení autora: *

| blogPublic Relations

QNAP uvedl novou modelovou řadu NAS TVS-x82T

Společnost QNAP uvedla na trh novou modelovou řadu NAS TVS-x82T, kterou tvoří tři různé modely (TVS-1282T, TVS-882T a TVS-682T). Nová řada je založena na vícejádrových procesorech Intel Core aktuální generace se 14nm výrobním procesem. Díky nim mohou nové NASy nabídnout dostatek výkonu i pro aplikace náročné na CPU.

Pokračování ...


CIO Agenda 2016