přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Red Hat nabízí další tři roky podpory pro RHEL

POINT.X (2018-19)

Red Hat nabízí další tři roky podpory pro RHEL

Americká Linixová společnost Red Hat oznámila spuštění nové služby: ELS (Extended Life cyklu Support). Tato služba umožňuje rozšířit technickou podporu pro RHEL (Red Hat Enterprise Linux), na další tři roky.


reklama

Takže teď, spolu s RHEL zákazníci mohou získat zaručenou podporu až 10 let. Tato iniciativa Red Hat se bude hodit uživatelům, kteří stále ještě pracují s verzí uvolněnou v roce 2003, RHEL 3. Jejich podpora by skončila v říjnu tohoto roku, ale s ELS, může být obnovena.

Podpora ELS usiluje o řešení kritických chyb a zranitelností, ale nebude použita pro zavádění jakých koliv novinek nebo inovací v distribuci. Kromě toho se nevztahuje na všechny složky distribuce, ale pouze na klíčové IT infrastruktury a balíčky. Například, v seznamu balíčků, které nejsou podporovány ELS pro RHEL 3, jsou pracovní prostředí GNOME a KDE, kancelářský balík OpenOffice.org, webový prohlížeč Firefox, poštovní klient Evolution a ostatních desktopové aplikace.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Václav Hejda

Václav Hejda

Václav Hejda (*1974).

Před mnoha lety odmaturoval na strojárně.
Dálkově studoval VŠB Ostrava - obor Informační a systémový managment. Dnes se věnuje Linuxu,OpenSource technologiím a PC.

S Linuxem začal díky Ubuntu 5.10


  • Distribuce: UbuntuGnome
  • Grafické prostředí: GNOME

| blog