přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Registrujte se na konferenci P2D2 2014

Registrujte se na konferenci P2D2 2014

P2D2

6. února se v Praze opět koná konference Prague PostgreSQL Developers Day. Registrujte se k účasti na konferenci.


V Praze se na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy každoročně koná odborná konference  Prague PostgreSQL Developers Day (P2D2). V loňském roce se konference uskutečnila až v květnu (vzhledem ke konání PostgreSQL Conference Europe na podzim roku 2012 v Praze), letos se opět vrátila na pravidelný únorový termín. Konkrétně se bude konat 6. února 2014.

Kdo má zájem se konference zúčastnit, může se registrovat na jejím webu. Mezi tématy přednášek budou například novinky v PostgreSQL 9.3, PostgreSQL & Business Intelligence, poolování spojení nebo zjednodušování stromu dotazu. Přednášet budou i klíčoví zahraniční vývojáři PostgreSQL, konkrétně Magnus Hagander a Simon Riggs.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře, podniká v oblasti IT a zároveň pracuje v týmu projektu Turris. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: KDE

| proč linux | blogPublic Relations

Synology High Availability

Pro mnoho podniků a organizací je dnes životně důležitá nepřetržitá dostupnost jejich IT systémů. Výpadky a odstávky totiž způsobují stále větší škody, což vyvíjí tlak na IT oddělení, aby zajistila maximální dostupnost dat a klíčových aplikací.

Pokračování ...Public Relations

Linux a poker aneb Jde to dohromady?

Dávno jsou pryč doby, kdy se uživatelé Windows smáli těm, kteří preferují jiný operační systém. Dřív bylo samozřejmě náročnější především na Linuxu spustit jakékoliv hry, nicméně v dnešní době to už takový problém není.

Pokračování ...