přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Sdružení NIX.CZ přebírá slovenský projekt SITELiX

Sdružení NIX.CZ přebírá slovenský projekt SITELiX

NIX.CZ

Bližší informace a další směrování rozvoje projektu SITELiX budou představeny na březnové mezinárodní konferenci  Peering Day .


Propojovací uzel NIX.CZ přebírá v těchto dnech slovenský projekt SITELiX, jeden ze dvou propojovacích uzlů působících ve Slovenské republice. Díky tomuto kroku bude moci sdružení NIX.CZ nabídnout svým členům a zákazníkům možnost působit v moderním a rozvíjejícím se propojovacím uzlu na Slovensku, které bude fungovat na stejném principu jako český NIX.CZ. Slovenský trh s internetovým propojováním naopak získá partnera, jenž má bohaté zkušenosti s přenosem dat mezi internetovými operátory. NIX.CZ se také bude snažit přivést na Slovensko důležité mezinárodní hráče, kteří působí nejen v České republice, a umožní tím slovenskému trhu jeho další rozšíření. Více informací v tiskové zprávě sdružení NIX.CZ.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Vilém Sládek, CZ.NIC
Public Relations

Synology High Availability

Pro mnoho podniků a organizací je dnes životně důležitá nepřetržitá dostupnost jejich IT systémů. Výpadky a odstávky totiž způsobují stále větší škody, což vyvíjí tlak na IT oddělení, aby zajistila maximální dostupnost dat a klíčových aplikací.

Pokračování ...Public Relations

Linux a poker aneb Jde to dohromady?

Dávno jsou pryč doby, kdy se uživatelé Windows smáli těm, kteří preferují jiný operační systém. Dřív bylo samozřejmě náročnější především na Linuxu spustit jakékoliv hry, nicméně v dnešní době to už takový problém není.

Pokračování ...