přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, SUSE CaaS – kontejner jako služba

SUSE CaaS – kontejner jako služba

SUSE

Nová platforma SUSE CaaS (Container as a Service, kontejner jako služba) nabízí orchestraci pomocí Kubernetes, operační systém SUSE MicroOS a konfigurační funkce.


Společnost SUSE představila novou vývojovou a provozní kontejnerovou platformu SUSE CaaS. Funguje formou služby (Container as a Service, kontejner jako služba) a umožňuje snadné a rychlé nasazování a správu kontejnerů s aplikacemi.

SUSE CaaS nabízí orchestraci pomocí otevřené technologie Kubernetes, běh na speciálním linuxovém operačním systému SUSE MicroOS (založeném na systému SUSE Linux Enterprise) a konfigurační funkce pro správu řešení.

„Společnost SUSE má jasnou představu o několika hlavních způsobech využití její platformy CaaS, včetně umožnění implementací DevOps a mikroslužeb pro rychlejší a více automatizované vydávání aplikací pro různé infrastruktury,“ řekl Jay Lyman, hlavní analytik řízení cloudů a kontejnerů ve společnosti 451 Research. „O platformu SUSE CaaS se pravděpodobně budou nejvíce zajímat organizace, které pomocí kontejnerů potřebují zajistit bezpečnost na podnikové úrovni, spolehlivost a škálovatelnost.“

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře, podniká v oblasti IT a zároveň pracuje v týmu projektu Turris. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: KDE

| proč linux | blog