přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, systemd.conf 2015

systemd.conf 2015

systemd

Projekt systemd bude mít svoji vlastní konferenci. Její úvodní ročník je naplánován na 5.–7. listopadu do Berlína.


Lennart Poettering oznámil, že projekt systemd bude mít svoji vlastní konferenci nazvanou systemd.conf. Její první ročník proběhne ve dnech 5. až 7. listopadu 2015 v coworkingovém centru betahaus v Berlíně. Na první dva dny jsou naplánovány přednášky (program ještě není připraven), druhý a třetí den se bude odehrávat hackfest.

V případě zájmu se můžete již nyní zaregistrovat. Účast je placená (pro účastníka vyslaného firmou 480 eur, pro „komunitního“ účastníka 120 eur), při registraci do 16. srpna je vstup levnější. V ceně je oběd po všechny dny konference a účast na společenských akcích.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře, podniká v oblasti IT a zároveň pracuje v týmu projektu Turris. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: KDE

| proč linux | blogPublic Relations

Synology High Availability

Pro mnoho podniků a organizací je dnes životně důležitá nepřetržitá dostupnost jejich IT systémů. Výpadky a odstávky totiž způsobují stále větší škody, což vyvíjí tlak na IT oddělení, aby zajistila maximální dostupnost dat a klíčových aplikací.

Pokračování ...Public Relations

Linux a poker aneb Jde to dohromady?

Dávno jsou pryč doby, kdy se uživatelé Windows smáli těm, kteří preferují jiný operační systém. Dřív bylo samozřejmě náročnější především na Linuxu spustit jakékoliv hry, nicméně v dnešní době to už takový problém není.

Pokračování ...