přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Účetnictví WinStrom je ve finále soutěže IT Produkt 2010

Control

Účetnictví WinStrom je ve finále soutěže IT Produkt 2010

Online varianta ekonomického systému FlexiBee se stala finalistou v soutěži IT Produkt 2010, kterou pravidelně pořádá ComputerWorld.


reklama

Jak je známo, absence kvalitního účetního systému byla a možná stále je achylovou patou Linuxu. Jednou ze světlých výjimek je právě účetnictví WinStrom, které kromě verze pro Windows vychází i ve verzi pro Linux a Mac OS.

Hlavním důvodem proč se WinStrom FlexiBee dostalo do finále je, že kromě klasické desktopové aplikace nabízí i online přístup skrze webový prohlížeč nebo mobilní telefon. Pro přístup z mobilu se využívá speciální aplikace, která je dostupná pro operační systémy iPhone OS a Android. Ta umožňuje provádění jednodušších úkonů (např. vystavování faktur) přímo v terénu. WinStrom v soutěži IT Produkt uspěl již v minulém roce, kdy se také probojoval do finále.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Roman Bořánek

Student ekonomie a v podstatě běžný uživatel, který na Linux pohlíží trochu jinak, a to hlavně z hlediska uživatelské přívětivosti, marketingu a byznysu. Baví ho Ubuntu, protože jako jedna z mála distribucí tyto oblasti nezanedbává.


  • Distribuce: Ubuntu
  • Grafické prostředí: GNOME

| blog