přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Uvedení nových gTLD do života se opět přiblížilo

Uvedení nových gTLD do života se opět přiblížilo

CZ.NIC

3. července byla překročena magická hranice 1 000 schválených nových gTLD. 


reklama

Po dlouhých diskuzích se zdá, že schválení nových doménových jmen se opět přiblížilo k okamžiku, kdy se současných přibližně 300 domén nejvyšší úrovně může rychle rozrůst o dalších až několik set nových „sourozenců“. Díky staženým žádostem je však již nyní jasné, že nových domén nebude více než 1 359.

Krokem, který přiblížil uvedení nových domén do praxe, je jednak schválení „Dohody o nových generických jménech“ (New gTLD agreement) a potom pokračující schvalování jednotlivých žádostí. To dosáhlo 3. července magického čísla 1 000.

Takto začíná zpráva Jiřího Průši z CZ.NIC, kterou od dnešního dne najdou zájemci na blogu správce české národní domény .CZ. V textu s názvem Uvedení nových gTLD do života se opět přiblížilo jsou zmíněni také ti, kteří již uspěli, nebo tací, kteří své žádosti již stáhli. Více na blogu CZ.NIC.

Nahoru

(Jako ve škole)
 

Top články z OpenOffice.cz

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Vilém Sládek, CZ.NIC
Public Relations

QNAP uvedl novou modelovou řadu NAS TVS-x82T

Společnost QNAP uvedla na trh novou modelovou řadu NAS TVS-x82T, kterou tvoří tři různé modely (TVS-1282T, TVS-882T a TVS-682T). Nová řada je založena na vícejádrových procesorech Intel Core aktuální generace se 14nm výrobním procesem. Díky nim mohou nové NASy nabídnout dostatek výkonu i pro aplikace náročné na CPU.

Pokračování ...


CIO Agenda 2016