přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Výsledky soutěže o vstupenky na IT 17

Control

Výsledky soutěže o vstupenky na IT 17

IT 17

Kdo získal volné vstupenky na konferenci Internet a Technologie 17 a jaké byly správné odpovědi na soutěžní otázky?


reklama

Podobně jako v předchozích letech, také letos poskytlo sdružení CZ.NIC pět volných vstupenek na konferenci Internet a Technologie 17 do naší vědomostní soutěže. Pouze tři soutěžící však odpověděli správně na všechny otázky a proto dvě vstupenky zůstávají nevyužity.

Výhercům gratulujeme! Jsou to:

  • Jakub Marek
  • Jiří Dušek
  • Lukas Novak (pravděpodobně Lukáš Novák)

Jako nejtěžší se ukázala první otázka. Diakritiku v českých doménách používat nelze (dlouhodobě u jednotlivců i organizací převažuje negativní postoj, takže se to asi hned tak nezmění, pokud vůbec někdy), ale existuje výjimka – je to doména háčkyčárky.cz, kde běží web provozovaný sdružením CZ.NIC. Najdete tam právě informace o tom, proč diakritika v TLD .cz není.

Naopak nejlehčí byla otázka druhá, kdy téměř všichni správně odpověděli, že na IT 17 bude stánek projektu Turris (je to uvedeno v programu konference). U služby mojeID byla správně odpověď, že se platí 0 Kč za omezenou službu a 1000 Kč ročně za plnou (informace je uvedena na webu mojeID).

Vyhrané vstupenky budou výhercům poskytnuty přímo sdružením CZ.NIC.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Redakce

Redakce

Redakční tým magazínu LinuxEXPRES.


| blogPublic Relations

Studium IT pro správce sítí nově i v kombinované formě

Na plzeňské Vyšší odborné škole zdravotnické, managementu a veřejnosprávních studií – vošplzeň.cz – zaznamenáváme dlouhodobý trend poptávky po odbornících v oblasti informačních technologií. Jelikož je v tomto oboru potřeba v souvislosti s neustálým vývojem nových technologií získávat nové znalosti, připravili jsme již od letošního školního roku 2018/2019 3letý vzdělávací program Systémový administrátor IT v kombinované (dálkové) formě.

Pokračování ...


Tiskárna Brno