přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Výzkum: Mikroformáty

Výzkum: Mikroformáty

Znáte mikroformáty? Co o tomto relativně novém fenoménu víte? Zúčastněte se průzkumu.


reklama

Mikroformáty (μF) jsou způsob, jak do webových stránek vkládat strojově čitelné informace. Těmi mohou být například adresy, geografické pozice nebo události. Martin Drlík se mikroformáty bude zabývat ve své bakalářské práci, můžete vyplnit dotazník a pomoci mu tak získat cenná data. Nezáleží na tom, zda mikroformáty znáte nebo zda s nimi máte zkušenosti. Výzkum je určen především odborné veřejnosti a lidem, kteří se tvorbou webových stránek profesionálně zabývají.

Nahoru

(Jako ve škole)
 

Top články z OpenOffice.cz

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Roman Bořánek

Student ekonomie a v podstatě běžný uživatel, který na Linux pohlíží trochu jinak, a to hlavně z hlediska uživatelské přívětivosti, marketingu a byznysu. Baví ho Ubuntu, protože jako jedna z mála distribucí tyto oblasti nezanedbává.


  • Distribuce: Ubuntu
  • Grafické prostředí: GNOME
  • Hodnocení autora: *****

| blogPublic Relations

QNAP uvedl novou modelovou řadu NAS TVS-x82T

Společnost QNAP uvedla na trh novou modelovou řadu NAS TVS-x82T, kterou tvoří tři různé modely (TVS-1282T, TVS-882T a TVS-682T). Nová řada je založena na vícejádrových procesorech Intel Core aktuální generace se 14nm výrobním procesem. Díky nim mohou nové NASy nabídnout dostatek výkonu i pro aplikace náročné na CPU.

Pokračování ...


CIO Agenda 2016