přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, SEO není jenom o zvyšování návštěvnosti vašich webových stránek

EDU Trainings IT školení

SEO není jenom o zvyšování návštěvnosti vašich webových stránek

SEO150.png

Pokud si právě zakládáte nějaké webové stránky a chcete, aby měly vysokou návštěvnost a aby to také pomohlo vašemu marketingu, přečtěte si tento článek.


Pokud i vy patříte mezi obchodníky, kteří prodávají produkty nebo služby, vašim cílem je jistě váš určitý výrobek. Je mnoho směrů, ve kterých by vám optimalizace stránek pro vyhledávače mohla pomoci, a právě návštěvnost vašeho webu a zisk z internetového obchodu je cílem SEO.

Mít webovky dneska nestačí 

Není to tak, že byste si založili na internetu web a rázem vám tam sami od sebe začnou chodit návštěvníci. Ve skutečnosti to funguje tak, že vaše stránky musí být dobře indexované pro vyhledávače, které je pak umí jednoduše rozkódovat a nabídnout tak klientovi vaše stránky jak nejpřesněji dokáže, tedy pod vyhledávanými klíčovými slovy, frázemi, souslovími a podobně.

Které velké společnosti se zabývají katalogizací firem?

 • Google
 • Seznam
 • Centrum
 • Yahoo
 • Yandex
 • Internet Explorer
 • Opera

Abyste věděli, jakým způsobem sestavit optimalizaci pro své webovky, musíte také vědět, jak vyhledávání funguje. Vlastně se jedná o automatické vyhledávání, které je pečlivě sledováno a přizpůsobováno klientovi. SEO se snaží o to, aby měla stránka jeho klienta co nejvyšší výstupní pozici vůči potencionálnímu zákazníkovi, tedy aby web, který společnost prosazuje, byl na klíčové slovo ve vyhledávání na prvních pozicích, a tím se zvýšila šance, že na ně potenciální zákazník klikne, a tedy zde také nakoupí.

SEO2.png

Vyhledávání pomocí internetových automatů se potom vykonává většinou v těchto základních bodech:

 1. Krok: analýza webu
 2. Krok: sestavení soupisu slov a slovních spojení a nacházení klíčových slov
 3. Krok: vytvoření indexu 
 4. Krok: vyhledání nejlepší možné odpovědi na požadovaný dotaz 

SEO agentura se zabývá tím, aby tyto procesy pomohly najít vaší firmě zákazníka, ale také zákazníkovi vaši firmu. Proto prochází celý web optimalizaci nejenom pro webové vyhledávače, ale také dochází k úpravě struktury pro klienta, aby se na stránkách správně a rychle orientoval.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

inzerce
Public Relations

Domény a nepřeberné množství internetových adres s možností jejich zneužití

dnnsecNepropásněte sérii webinářů zaměřených na aktuální bezpečnostní trendy a jednotnou správu zabezpečení vaše IT – každé pondělí a zdarma.
S doménami přijde do kontaktu naprosto každý uživatel internetu, ačkoliv si to asi neuvědomuje. Už jenom samotné hledání na internetu je spojené s doménami, o nakupování v internetových obchodech ani nemluvě. Věděli jste však, že domény mohou být poměrně jednoduše napadeny?

Pokračování ...


EDU Trainings

Public Relations

Vyplatí se investice do SEO agentury?

QNAPObjevili jste zajímavý sortiment zboží, po kterém je na trhu poptávka. Čekala vás dlouhá práce, ale byli jste úspěšní a spustili e-shop. Veškeré zboží má perfektně zpracované fotografie a dokonalý popis. Vše je přehledné, jednoduché na ovládání a s poutavou grafikou. Proč u vás nikdo nenakupuje? Proč navštěvují konkurenční stránky, kde mají vyšší cenu, a dokonce řadu chyb v textu? Nejspíš proto, že vás zákazníci nemají kde najít. Nejste na svém trhu přítomni.

Pokračování ...


Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 21. srpen

Sayonara Player 1.5.1

Přehrávač, jak má být. Poslední dobou vývoj šlape


Pavel Fric

Pavel Fric, 26. leden

MuseScore 3

První aktualizace třetí řady notačního editoru MuseScore


Redakce

Redakce, 21. prosinec

Pište pro LinuxEXPRES

Baví vás Linux? Pište o něm, není to nic těžkého. LinuxEXPRES hledá nové autory.


Všechny blogy »

SOPHOS - hacking webinar 2