přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Vlastní doména a webhosting – profesionalita, jedinečnost, prestiž

Vlastní doména a webhosting – profesionalita, jedinečnost, prestiž

tele3.png

Chcete působit na trhu produktů a služeb co nejdůvěryhodněji a profesionálně? Ukažte se v tom nejlepším světle a zajistěte si vlastní doménu. Rádi byste prorazili ve světě internetu a pořídili si jako jednotlivec nebo firma webové stránky?


Skvělý nápad, protože právě internet má tu skvělou moc, díky které se k vám dostane nejvíc uživatelů a vašich budoucích zákazníků. A abyste si na internetu opravdu vybudovali skvělé místo a dobré jméno, tak nejlepším krokem je pořízení vlastní domény a výběr vhodného poskytovatele webhostingu.

Co je doména?

Doména nebo jinak doménové jméno je ve stručnosti adresa vašich internetových stránek, které název si vyberete vy sami.  Díky vlastní doméně získáte jedinečnou internetovou adresu a s tím spojenou vysokou prestiž a profesionalitu. Na vlastní doméně můžete postavit i svoji emailovou adresu, čím vzbudíte ještě vyšší důvěryhodnost.

Důvěryhodná doména

Vysokou důvěryhodnost a profesionalitu získáte také výběrem vhodné domény. Na výběr máte různé možnosti, ale nejvyšší důvěryhodnost vzbuzuje doména česká, která nese koncovku .cz. Správcem české domény je sdružení CZ.NIC, které se kromě jiného věnuje rozšiřování kvalitního zabezpečení domény, a i z toho důvodu je česká doména tolik oblíbená. Dále poskytuje seznam vhodných registrátorů, přes které si vlastní doménu zaregistrujete. Jedním z vhodných registrátorů na tomto seznamu je společnost TELE3.

Webhosting a doména

Když už máte www stránky s vlastní doménou, tak teď je potřebné je dostat na internet a získat pro ně místo. Internet je totiž široký pojem a nachází se na něm nespočetné množství serverů. A každá taková www stránka, aby mohla být dostupná na internetu, musí být nahraná na nějakém serveru. A abyste svoji doménu mohli na nějaký server nahrát, tak od toho je právě webhosting.

Pokud chcete mít registrátora české domény a poskytovatele webhostingu v jednom, tak takový komfort vám poskytne již zmíněná společnost TELE3, která vám nabízí dlouholeté zkušenosti v oblasti internetových a telekomunikačních služeb.

Služby webhostingu spočívají právě v pronájmu prostoru na některém ze serverů, na které je následně možné nahrát vaši doménu a získat prostor a dostupnost na internetu.

Společnost TELE3 kromě jiného poskytuje i další hostingové služby, mezi které patří i speciální hosting pro populární redakční systém WordPress. Vzhledem k tomu, že právě na tomto redakčním systému běží zhruba 30 % všech webů, tak hosting pro WordPress od TELE3 vám poskytne odladění, rychlost a výkon pro bezproblémové využívání tohoto systému.

Dalšími výhodami poskytovatele TELE3 jsou výhodná cena, profesionální přístup, kvalitní technické zázemí a množství dalších služeb, které jsou vám k dispozici. 

TELE3
DNSSEC

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz