přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Vyplatí se investice do SEO agentury?

Vyplatí se investice do SEO agentury?

DFSEO01_200.jpg

Objevili jste zajímavý sortiment zboží, po kterém je na trhu poptávka. Čekala vás dlouhá práce, ale byli jste úspěšní a spustili e-shop. Veškeré zboží má perfektně zpracované fotografie a dokonalý popis. Vše je přehledné, jednoduché na ovládání a s poutavou grafikou. Proč u vás nikdo nenakupuje? Proč navštěvují konkurenční stránky, kde mají vyšší cenu, a dokonce řadu chyb v textu? Nejspíš proto, že vás zákazníci nemají kde najít. Nejste na svém trhu přítomni.


Návštěvnost je cestou vzhůru

Není třeba dělat dlouhý průzkum trhu nebo studovat odbornou literaturu. Stačí si představit vás samotné, když potřebujete najít informaci nebo chcete zakoupit určité zboží. Píšete do adresního řádku vašeho mobile nebo počítače konkrétní obchody? To jedině v případě, že se jedná o velmi specifické zboží nebo nakupujete u některého ze světových gigantů. Jinak byste si adresy jednotlivých obchodů nemohli zapamatovat, jsou jich miliony.

Vy si chcete pořídit nové lyže a nezáleží vám na tom, kde koupi uskutečníte. Napíšete do vyhledávacího řádku heslo lyže a teď začíná skrytý boj na druhém břehu.

Vyhledávač nelítostně vyhodnotí stránky s daným obsahem a nabídne vám ty, které nejlépe odpovídají tomu, co hledáte.

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak se konkrétní stránky na přední pozice dostaly? A jak na stejné místo dostat váš e-shop? Odpovědí je propracované SEO (Search Engine Optimization, optimalizace pro vyhledávače).

Vítězíte ve vyhledávači díky SEO

Abyste se dostali na přední příčky, povolejte na pomoc SEO agenturu. Profesionální SEO agentura vám umí nejen vyhodnotit současný stav a upravit obsah. Zůstane s vámi po celou dobu. Každý měsíc se bude starat o to, aby zajistili vašim stránkám návštěvnost. To vše je úkolem online marketingu.

DFSEO02.jpg

Cena za SEO je investice, nikoliv výdaj

Podnikatelé jsou často skeptičtí a váhají do online marketingu, jako je SEO, investovat. Názor obvykle změní, jakmile se začnou objevovat první výsledky. Ty sice vyžadují chvíli trpělivosti a pravidelnou péči o propagaci stránek, ale obvykle zjistíte, že to, co jste do SEO vložili, se vám vrátilo v podobě vyššího zisku, a to i v řádu stovek procent.

Cena za SEO bývá stanovena individuálně, záleží na konkrétním klientovi a na tom, jaký cíl si vytýčíte. O kolik peněz denně přicházíte, když je váš obchod na pozici, kterou zákazník nenajde? Nelítostná konkurence si žádá, abyste do boje povolali stejně účinné zbraně.

Efektivně vynaložená investice

Najmout si profesionály nebývá levné, ale jak říká otřepané rčení, chcete-li vidět co je doopravdy drahé, zkuste najmout amatéry. Kvalita a zejména výsledky by měly hovořit za vše.

Vždy záleží na konkrétních požadavcích klienta, ale pamatujte, že spolupráce se musí vyplatit. SEO vám má peníze do kapsy přinést, nikoliv odčerpat.

Návštěvnost webu lze snadno sledovat a rychle uvidíte, jak se údaje mění. S rostoucí návštěvností bude růst i zisk. Čísla nelžou.

Máte zajímavý produkt a chuť věnovat se online podnikání? Nezůstávejte stranou a nenechejte váš web zahálet na páté straně Googlu. Pro bezplatnou konzultaci klikněte na SEO.Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

inzerce
Public Relations

Vysvětleme si internet

TELE3Možná jste až do této chvíle vůbec netušili, že existuje něco jako DNS servery. A to navzdory tomu, že se s těmito při používání internetu dnes a denně setkáváte a nemůže tomu být ani jinak. Protože nebýt těchto, nebyl by internet internetem.

Pokračování ...


Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 21. August

Sayonara Player 1.5.1

Přehrávač, jak má být. Poslední dobou vývoj šlape


Pavel Fric

Pavel Fric, 26. January

MuseScore 3

První aktualizace třetí řady notačního editoru MuseScore


Redakce

Redakce, 21. December

Pište pro LinuxEXPRES

Baví vás Linux? Pište o něm, není to nic těžkého. LinuxEXPRES hledá nové autory.


Všechny blogy »

SOLIDWORKS