přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Management a automatizace – cesta k moderní IT infrastruktuře

POINT.X (2018-19)

Management a automatizace – cesta k moderní IT infrastruktuře

Red Hat, Intel

IT administrátoři a architekti zbystřete. Red Hat a Intel pořádají v Praze odborný seminář, na kterém se naučíte používat otevřenou technologii pro automatizaci a správu více virtualizovaných prostředí, zjistíte, jak vytvořit a spravovat hybridní cloud a jak se přizpůsobit neustálým změnám a připravit se na to, co bude dál.


reklama

Seminář odpoví na otázky, jak optimalizovat stávající technologie a rychleji zavádět nové a jak snadno se přizpůsobit neustálým změnám jsou nyní aktuální ve většině podniků.

Seminář se uskuteční 24. dubna v pražském Vienna House Andel’s Prague od 9:00 hodin. Počet míst je omezen, zvažte svou účast a registrujte se včas.

Součástí semináře bude i praktický hands-on lab pro IT administrátory a IT architekty, se kterými se experti z Red Hatu a Intelu podělí o triky pro správnou kombinaci IT infrastruktury v době digitální transformace. Program přinese tipy pro jednoduchou automatizaci datového centra i pro standardizaci, optimalizaci a management linuxového prostředí. Dalšími stěžejními tématy budou optimalizace investic do virtualizace, monitoring IT prostředí aneb posun od vlastního datacentra k veřejnému cloudu anebo kontejnerové technologie.

Tento seminář je jedinečnou příležitostí, kde si účastníci mohou dané technologie prakticky vyzkoušet pod vedením zkušených odborníků – vlastní notebooky s sebou.

Účast na semináři není zpoplatněna, podmínkou je předchozí registrace.

Nahoru

(Jako ve škole)
 

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Redakce

Redakce

Redakční tým magazínu LinuxEXPRES.


| blogPublic Relations

Příběh FX tradera obchodujícího online

Vydělávat na tradingu? „Nejlepší je začít na demo účtu,“ říká dnes už zkušený FX trader. Na trhu Forex nejdříve vypozoroval určité vzorce, podle kterých začal obchodovat: „Až později jsem zjistil, že existuje něco jako technická analýza a že se těm formacím říká dvojitý vrchol,“ říká dnes.

Pokračování ...


Tiskárna Brno