přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Management a automatizace – cesta k moderní IT infrastruktuře

POINT.X (2018-19)

Management a automatizace – cesta k moderní IT infrastruktuře

Red Hat, Intel

IT administrátoři a architekti zbystřete. Red Hat a Intel pořádají v Praze odborný seminář, na kterém se naučíte používat otevřenou technologii pro automatizaci a správu více virtualizovaných prostředí, zjistíte, jak vytvořit a spravovat hybridní cloud a jak se přizpůsobit neustálým změnám a připravit se na to, co bude dál.


reklama

Seminář odpoví na otázky, jak optimalizovat stávající technologie a rychleji zavádět nové a jak snadno se přizpůsobit neustálým změnám jsou nyní aktuální ve většině podniků.

Seminář se uskuteční 24. dubna v pražském Vienna House Andel’s Prague od 9:00 hodin. Počet míst je omezen, zvažte svou účast a registrujte se včas.

Součástí semináře bude i praktický hands-on lab pro IT administrátory a IT architekty, se kterými se experti z Red Hatu a Intelu podělí o triky pro správnou kombinaci IT infrastruktury v době digitální transformace. Program přinese tipy pro jednoduchou automatizaci datového centra i pro standardizaci, optimalizaci a management linuxového prostředí. Dalšími stěžejními tématy budou optimalizace investic do virtualizace, monitoring IT prostředí aneb posun od vlastního datacentra k veřejnému cloudu anebo kontejnerové technologie.

Tento seminář je jedinečnou příležitostí, kde si účastníci mohou dané technologie prakticky vyzkoušet pod vedením zkušených odborníků – vlastní notebooky s sebou.

Účast na semináři není zpoplatněna, podmínkou je předchozí registrace.

Nahoru

(Jako ve škole)
 

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Redakce

Redakce

Redakční tým magazínu LinuxEXPRES.


| blog