přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Nová verze zálohovacího řešení Boxafe

Nová verze zálohovacího řešení Boxafe

boxafe.jpg

Společnost QNAP vydala novou verzi řešení Boxafe pro zálohování cloudo­vých služeb Google Workspace a Microsoft 365. I cloud totiž potřebuje zálohovat.


Verze Boxafe 2.0 přináší nejen nové funkce, ale také úpravu licenčních plánů zaměřených na podniky. Podniky a poskytovatelé řízených služeb díky tomu budou moci ještě lépe využít Boxafe k ochraně dat v cloudu před možnými chybami, které mohou způsobit nenapravitelné škody.

Mezi hlavní funkce zálohovacího řešení Boxafe 2.0 patří:

  • Záloha na NAS či jiný cloud: Boxafe 2.0 umožní zálohovat data z cloudu nejen do lokálního QNAP NAS, ale také na lokální servery nebo do cloudového systému QuTScloud.
  • Záloha subdomén: I když organizace mají několik firemních domén/subdomén, nástroj Boxafe uživatelům umožňuje zálohovat data napříč všemi subdoménami spolu s hlavní doménou přes jediné uživatelské rozhraní.
  • Úlohy a oprávnění: Pracovníci IT mohou efektivně spravovat tisíce zaměstnaneckých účtů cloudových služeb a zároveň zabezpečit osobní data flexibilním určením oprávnění k úlohám zálohování/obnovení, například globálního správce, správce domény, auditora a přizpůsobených uživatelských rolí.
  • Vylepšená správa zálohování: Zatímco předchozí verze Boxafe ukládaly záložní data do skryté cesty ve svazcích NAS, kde je nainstalována aplikace Boxafe, verze 2.0 podporuje zálohování do uživatelsky definovaných umístění. Zahrnuje zálohování do lokálního prostoru nebo vzdáleného úložiště prostřednictvím iSCSI. Aby byla zajištěna bezpečnost dat, záloha dat se uchovává i v případě, že uživatelé Boxafe odinstalují.
  • Přístupové protokoly: Aplikace uchovává podrobné protokoly všech aktivit provedených pomocí Boxafe, což chrání firemní data před nesprávným zacházením.
  • Sekundární zálohování pro zdvojenou ochranu: Boxafe 2.0 usnadňuje ochranu dat díky podpoře snadného sekundárního zálohování pomocí funkce Hybrid Backup Sync a funkce opětovného propojení se stávajícími záložními daty. V závislosti na požadavcích mohou uživatelé data obnovit kompletně nebo granulárně. Uživatelé mohou provést obnovu s přepsáním původních dat, nebo data uložit do nové složky.

Společnost QNAP nabízí pro Boxafe 2.0 různé licenční plány včetně bezplatné licence pro nejmenší firmy do 30 uživatelů.

Nahoru

(Jako ve škole)
 

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz