přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Nový regionální ředitel Red Hatu

Dell - Precision

Nový regionální ředitel Red Hatu

redhat_2.png

Adam Wojtkowski se stal novým generálním ředitelem společnosti Red Hat pro region CEE. Nově tak zodpovídá za rozvoj aktivit firmy v regionu střední a východní Evropy včetně rozvoje obchodních aktivit Red Hatu v České republice a na Slovensku. Připomeňme, že Red Hat provozuje v Brně své největší vývojové centrum na světě a zaměstnává zde téměř 1500 lidí.


Podle svých slov se Adam Wojtkowski na pozici generálního ředitele společnosti Red Hat pro region CEE zaměří především na rozvoj lokálního týmu a další prohlubování spolupráce s partnery. Výchozí pozici u nás přitom hodnotí velmi pozitivně.

„Česká republika je jednou ze zemí, které věnujeme zvláštní pozornost ve smyslu posuzování tempa růstu, rozšiřování kapacit a rozvoje inovativního ducha. V posledních letech zde zaznamenáváme stabilní růst a získáváme stále více zákazníků nasazujících naše technologie,“ řekl Adam Wojtkowski a dodal: „Česká republika je v rámci zemí střední a východní Evropy v čele adopce a využívání open source technologií. Je zde skutečně rozvinutý trh vybavený špičkovými vývojáři, což je mimo jiné i důvodem, proč jsme za sídlo jednoho z našich celosvětově největších vývojových center zvolili Brno.“

Adam WojtkowskiAdam Wojtkowski

Red Hat u nás průběžně rozšiřuje svůj lokální tým v Brně i v Praze, kde se mimochodem v minulých týdnech pobočka společnosti Red Hat přestěhovala do nových větších kanceláří v centru města. Aktuálně Red Hat najímá do své pražské pobočky nové obchodní a technické talenty. Prohlubuje spolupráci s lokálními partnery, ale a současně významně investuje do aktivit v oblasti přímého prodeje.

Nahoru

(Jako ve škole)
 

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Redakce

Redakce

Redakční tým magazínu LinuxEXPRES.


| blogPublic Relations

Soulad s normou nemusí znamenat bezpečnost

ALEFNemusíme se vracet daleko do minulosti, aby bylo možné pozorovat IT oddělní velkých společností, jak se soustředí téměř výhradně na efektivitu poskytovaných služeb pro primární účely organizace. Proč také ne? Informační bezpečnost byla výsadou několika málo oborů a většina organizací si vystačila s firewallem a antivirovým programem.

Pokračování ...


IBM POWER

Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 21. August

Sayonara Player 1.5.1

Přehrávač, jak má být. Poslední dobou vývoj šlape


Pavel Fric

Pavel Fric, 26. January

MuseScore 3

První aktualizace třetí řady notačního editoru MuseScore


Redakce

Redakce, 21. December

Pište pro LinuxEXPRES

Baví vás Linux? Pište o něm, není to nic těžkého. LinuxEXPRES hledá nové autory.


Všechny blogy »

Dell - Latitude

Tagy