přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Nový regionální ředitel Red Hatu

Inzerce

Nový regionální ředitel Red Hatu

redhat_2.png

Adam Wojtkowski se stal novým generálním ředitelem společnosti Red Hat pro region CEE. Nově tak zodpovídá za rozvoj aktivit firmy v regionu střední a východní Evropy včetně rozvoje obchodních aktivit Red Hatu v České republice a na Slovensku. Připomeňme, že Red Hat provozuje v Brně své největší vývojové centrum na světě a zaměstnává zde téměř 1500 lidí.


Podle svých slov se Adam Wojtkowski na pozici generálního ředitele společnosti Red Hat pro region CEE zaměří především na rozvoj lokálního týmu a další prohlubování spolupráce s partnery. Výchozí pozici u nás přitom hodnotí velmi pozitivně.

„Česká republika je jednou ze zemí, které věnujeme zvláštní pozornost ve smyslu posuzování tempa růstu, rozšiřování kapacit a rozvoje inovativního ducha. V posledních letech zde zaznamenáváme stabilní růst a získáváme stále více zákazníků nasazujících naše technologie,“ řekl Adam Wojtkowski a dodal: „Česká republika je v rámci zemí střední a východní Evropy v čele adopce a využívání open source technologií. Je zde skutečně rozvinutý trh vybavený špičkovými vývojáři, což je mimo jiné i důvodem, proč jsme za sídlo jednoho z našich celosvětově největších vývojových center zvolili Brno.“

Adam WojtkowskiAdam Wojtkowski

Red Hat u nás průběžně rozšiřuje svůj lokální tým v Brně i v Praze, kde se mimochodem v minulých týdnech pobočka společnosti Red Hat přestěhovala do nových větších kanceláří v centru města. Aktuálně Red Hat najímá do své pražské pobočky nové obchodní a technické talenty. Prohlubuje spolupráci s lokálními partnery, ale a současně významně investuje do aktivit v oblasti přímého prodeje.

Nahoru

(Jako ve škole)
 

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Redakce

Redakce

Redakční tým magazínu LinuxEXPRES.


| blog


Data&AI Forum 2020

Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 21. srpen

Sayonara Player 1.5.1

Přehrávač, jak má být. Poslední dobou vývoj šlape


Pavel Fric

Pavel Fric, 26. leden

MuseScore 3

První aktualizace třetí řady notačního editoru MuseScore


Redakce

Redakce, 21. prosinec

Pište pro LinuxEXPRES

Baví vás Linux? Pište o něm, není to nic těžkého. LinuxEXPRES hledá nové autory.


Všechny blogy »

Alvao

Tagy