přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Pořadatelé CSNOG 2020 vyzývají zájemce o vystoupení, aby přihlásili své příspěvky

CIO Agenda

Pořadatelé CSNOG 2020 vyzývají zájemce o vystoupení, aby přihlásili své příspěvky

csnog.png

Organizátoři třetího ročníku komunitního setkání českých a slovenských síťových specialistů CSNOG 2020 dnes vyhlásili Call for Abstracts. Programový výbor akce uvítá příspěvky zaměřené na správu sítí, infrastrukturu nebo bezpečnost.


Zájemci o vystoupení na CSNOG 2020 mohou své návrhy příspěvků přihlašovat do 15. června, a to přímo na webu akce prostřednictvím formuláře, přičemž abstrakty mohou být v českém, slovenském nebo anglickém jazyce.

Hlavním cílem setkání komunity CSNOG je umožnit odborníkům na internetové sítě reflektovat aktuální problémy a témata spojená se síťováním a sdílet zkušenosti a praktická řešení, která mohou zvýšit kvalitu sítí v Česku a na Slovensku. O program setkání se stará nezávislý programový výbor složený z respektovaných osobností z oboru. Pořadateli akce CSNOG 2020 jsou sdružení CZ.NIC, NIX.CZ a CESNET.

„Věříme, že se i přes současnou situaci podaří sestavit zajímavý program, a to nejen z příspěvků od odborníků z Čech a Slovenska. Rádi bychom vyzvali specialisty ze soukromé, státní a akademické sféry, aby se podělili o své poznatky a podpořili tak vzájemnou spolupráci a dialog především mezi českou a slovenskou odbornou veřejností,“ vysvětluje Sergey Myasoedov, který má na starosti programovou část CSNOG 2020.

CSNOG_2020.jpg

Nahoru

(Jako ve škole)
 

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Redakce

Redakce

Redakční tým magazínu LinuxEXPRES.


| blogPublic Relations

QNAP QHora-301W - router pro softwarově definované sítě nové generace

QNAPPo­kud fir­my chtě­jí ak­cep­to­vat no­vou nor­mu prá­ce na dál­ku, mu­sí mo­der­ni­zo­vat svo­ji síť, aby pod­po­ro­va­la jak vy­so­ko­rych­lost­ní lo­kál­ní ře­še­ní po­k­rý­va­jí­cí ka­be­lo­vé a bez­drá­to­vé při­po­je­ní, tak i VPN pro rych­lé a bez­peč­né při­po­je­ní uži­va­te­lů na ví­ce mís­tech. QNAP těm­to po­ža­dav­kům vy­chá­zí vstříc svo­jí no­vin­kou QHora-301W.

Pokračování ...Public Relations

Průvodce software defined storage

AlefV dnešní době hledá stále více organizací způsob, jak získat volnost v nákupu hardwaru pro podnikové úložiště. Slibují si, že se při použití Software Defined Storage zbaví takzvaného vendor lock in a současně získají finančních úsporu, protože SDS vytváří z běžných komoditních serverů připojených k Ethernet síti úložiště s plnohodnotným data managementem. Snížení nákladů také bývá jeden z častých důvodů, proč sáhnout po SDS řešení.

Pokračování ...


Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 21. August

Sayonara Player 1.5.1

Přehrávač, jak má být. Poslední dobou vývoj šlape


Pavel Fric

Pavel Fric, 26. January

MuseScore 3

První aktualizace třetí řady notačního editoru MuseScore


Redakce

Redakce, 21. December

Pište pro LinuxEXPRES

Baví vás Linux? Pište o něm, není to nic těžkého. LinuxEXPRES hledá nové autory.


Všechny blogy »

Tagy