SUSE bonus leaderboard
přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Pořadatelé CSNOG 2020 vyzývají zájemce o vystoupení, aby přihlásili své příspěvky

CADservis

Pořadatelé CSNOG 2020 vyzývají zájemce o vystoupení, aby přihlásili své příspěvky

csnog.png

Organizátoři třetího ročníku komunitního setkání českých a slovenských síťových specialistů CSNOG 2020 dnes vyhlásili Call for Abstracts. Programový výbor akce uvítá příspěvky zaměřené na správu sítí, infrastrukturu nebo bezpečnost.


Zájemci o vystoupení na CSNOG 2020 mohou své návrhy příspěvků přihlašovat do 15. června, a to přímo na webu akce prostřednictvím formuláře, přičemž abstrakty mohou být v českém, slovenském nebo anglickém jazyce.

Hlavním cílem setkání komunity CSNOG je umožnit odborníkům na internetové sítě reflektovat aktuální problémy a témata spojená se síťováním a sdílet zkušenosti a praktická řešení, která mohou zvýšit kvalitu sítí v Česku a na Slovensku. O program setkání se stará nezávislý programový výbor složený z respektovaných osobností z oboru. Pořadateli akce CSNOG 2020 jsou sdružení CZ.NIC, NIX.CZ a CESNET.

„Věříme, že se i přes současnou situaci podaří sestavit zajímavý program, a to nejen z příspěvků od odborníků z Čech a Slovenska. Rádi bychom vyzvali specialisty ze soukromé, státní a akademické sféry, aby se podělili o své poznatky a podpořili tak vzájemnou spolupráci a dialog především mezi českou a slovenskou odbornou veřejností,“ vysvětluje Sergey Myasoedov, který má na starosti programovou část CSNOG 2020.

CSNOG_2020.jpg

Nahoru

(Jako ve škole)
 

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Redakce

Redakce

Redakční tým magazínu LinuxEXPRES.


| blog


Tagy