přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Red Hat Summit Connect otevírá dveře do světa open source inovací

Red Hat Summit Connect otevírá dveře do světa open source inovací

RHSC

14. listopadu zavítá do Prahy regionální tour Red Hatu, v rámci které firma navštíví 16 zemí regionu EMEA. Na akci Red Hat Summit Connect se setkávají lídři v oboru, technologičtí nadšenci a uživatelé otevřených technologií, kteří chtějí zůstat v obraze a držet krok s nejnovějšími trendy v oblasti open source.


Red Hat Summit Connect představí novinky v oblasti vývoje open source technologií, nabídne hluboký vhled do trendů v oboru a poskytne platformu pro výměnu nápadů a osvědčených postupů. Program konference zahrnuje širokou škálu odborných přednášek, praktických labů a zkušeností zákazníků v rámci aktuálních témat včetně otevřeného hybridního cloudu, využití umělé inteligence, řízených cloudových služeb, kontejnerizace a cloudově nativního přístupu.

Součástí konference je i partnerský pavilon, který nabídne příležitost zapojit se do diskuse s technologickými partnery z open source ekosystému společnosti Red Hat, jako jsou Intel HPE, F5, Elos Technologies nebo Exclusive Networks.

Red Hat Summit Connect Prague 2023

Termín konání: 14. listopadu 2023
Místo konání: Cubex Centrum Praha
Stránky konference: https://www.redhat.com/en/summit/connect/emea

Nahoru

(Jako ve škole)
 

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Redakce

Redakce

Redakční tým magazínu LinuxEXPRES.


| blogPublic Relations

Bezpečné zálohování a spolehlivá obnova dat jsou odpovědí na všudypřítomnou hrozbu ransomwaru

VeeamUž to tak vypadá, že ransomware ze světa nezmizí, a organizace se tomu musí přizpůsobit, aby dokázaly tuto hrozbu přežít a zajistit odolnost svého podnikání vůči jejím dopadům. Na ransom­ware se musíme přestat dívat jako na náhodnou událost, ale vnímat ji jako stále přítomnou hrozbu, kdy už není otázka, zda a kdy, ale jak často nás zasáhne.

Pokračování ...Public Relations

Jak se chránit před zranitelnostmi? MSP službou!

ZebraPočet softwarových zranitelností neustále roste – zatímco v roce 2021 bylo dle informací katalogu CVE zjištěno celkem 20 171 zranitelností, vloni došlo k dalšímu nárůstu na rekordních 25 277 případů. Navíc také roste jejich závažnost, a i v roce 2022 se zvýšil počet tzv. kritických zranitelností. Mezi nimi například proslulý Log4J.

Pokračování ...Public Relations

Průkopnická automatizovaná obrana pohyblivých cílů

SophosS tím, jak se prostředí kybernetických hrozeb stává stále složitějším, bezpečnostní týmy čelí rapidnímu nárůstu počtu hrozeb. Mnoho organizací se potýká s vysokým počtem výstrah a falešně pozitivních hlášení, což vede k neustálému úsilí o jejich vyřešení a zbytečnému zatěžování zdrojů a snižování účinnosti zabezpečení.

Pokračování ...