přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Zúčastněte se konference WordCamp 2022, tentokrát v Brně

Zúčastněte se konference WordCamp 2022, tentokrát v Brně

V sobotu 22. 10. 2022 proběhne druhá největší akce o WordPressu u nás, a to WordCamp 2022 v Brně. Na co se můžete těšit a jaký bude program?


22. října 2022 se do Brna sjedou špičky ve svých oborech, aby se s vámi podělili o své znalosti. A že to bude stát za to!

Program bude nabitý a zabere celou škálu témat

Dozvíte se například něco o builderech, e-shopech, SEO, UX, copywritingu, výkonu atd. Na své si tak přijdou lidé nejen z WordPressu jako takového. Těšit se zároveň můžete na nový formát panelových diskuzí. Diskutovat v jednotlivých tématech budou například Petra Dolejšová, Filip Podstavec, Vláďa Smitka, David Kočí, Marek Čevelíček a řada dalších.

Program WordCampu 2022 Program WordCampu 2022

Kam dorazit?

Prostory budou skvělé, zajišťuje je Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií Mendelovy univerzity v Brně. Do mapy si tak zadejte adresu tř. Gen. Píky 2005/7, 613 00 Brno. Zaparkovat se dá jednoduše přímo v areálu fakulty. Pokud pojedete MHD, tak vás tam nejlépe dopraví šalina č. 7 a 9 (zastávka Bieblova). Samozřejmostí bude nabitý catering, možnost navázat spoustu užitečných kontaktů v rámci networkingu a afterparty, kde se můžete příjemně uvolnit. S sebou tak nepotřebujete nic než dobrou náladu a otevřenou mysl. Samozřejmostí bude nabitý catering, možnost navázat spoustu užitečných kontaktů v rámci networkingu a afterparty, kde se můžete příjemně uvolnit. S sebou tak nepotřebujete nic než dobrou náladu a otevřenou mysl.

Vstupenky stále jsou

Samozřejmostí bude nabitý catering, možnost navázat spoustu užitečných kontaktů v rámci networkingu a afterparty, kde se můžete příjemně uvolnit. S sebou tak nepotřebujete nic než dobrou náladu a otevřenou mysl.

Nahoru

(Jako ve škole)
 

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Petr Valach

Petr Valach

Redaktor & editor OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Správce sociálních médií těchto redakcí. Člen nadace The Document Foundation. Ve svém volnu se věnuje popularizaci vědy a fotografování.


  • Distribuce: LinuxMint
  • Grafické prostředí: KDE

| blogPublic Relations

Bezpečné zálohování a spolehlivá obnova dat jsou odpovědí na všudypřítomnou hrozbu ransomwaru

VeeamUž to tak vypadá, že ransomware ze světa nezmizí, a organizace se tomu musí přizpůsobit, aby dokázaly tuto hrozbu přežít a zajistit odolnost svého podnikání vůči jejím dopadům. Na ransom­ware se musíme přestat dívat jako na náhodnou událost, ale vnímat ji jako stále přítomnou hrozbu, kdy už není otázka, zda a kdy, ale jak často nás zasáhne.

Pokračování ...Public Relations

Jak se chránit před zranitelnostmi? MSP službou!

ZebraPočet softwarových zranitelností neustále roste – zatímco v roce 2021 bylo dle informací katalogu CVE zjištěno celkem 20 171 zranitelností, vloni došlo k dalšímu nárůstu na rekordních 25 277 případů. Navíc také roste jejich závažnost, a i v roce 2022 se zvýšil počet tzv. kritických zranitelností. Mezi nimi například proslulý Log4J.

Pokračování ...Public Relations

Průkopnická automatizovaná obrana pohyblivých cílů

SophosS tím, jak se prostředí kybernetických hrozeb stává stále složitějším, bezpečnostní týmy čelí rapidnímu nárůstu počtu hrozeb. Mnoho organizací se potýká s vysokým počtem výstrah a falešně pozitivních hlášení, což vede k neustálému úsilí o jejich vyřešení a zbytečnému zatěžování zdrojů a snižování účinnosti zabezpečení.

Pokračování ...