přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Dárek k předplatnému

Dárek k předplatnému

Vážení čtenáři, připravili jsme speciální akci pro nové předplatitele. Vyhrává každý!


reklama

Pokud si objednáte předplatné v období mezi 7.3.2005 a 4.4.2005, získáváte automaticky praktický dárek - balíček médií DVD-R značky Memorex od našeho partnera - firmy Diskus, případně volnou vstupenku na LinuxEXPO 2005 (v případě, že bychom rozdali omezený počet dárků). Neváhejte a předplaťte si LinuxEXPRES ještě dnes!

O firmě Diskus

diskus_1.pngMedia DVD-R Memorex věnovala společnost Diskus, výhradní distributor vedoucí značky ve světě digitálních médií - MEMOREX, pro ČR a SR.

MEMOREX se specializuje na optická paměťová média pro data, obraz, audio a video. Podstatnou částí její produkce jsou zapisovatelné a přepisovatelné CD a DVD média, flash paměti a baterie. Memorex navíc nabízí doplňkové vybavení k médiím včetně různých obalů a samolepících štítků. Všechny informace o produktech MEMOREX na našem trhu naleznete na stránkách www.memorexmedia.cz.

Nahoru

(Jako ve škole)
 

Top články z OpenOffice.cz

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Lukáš Zapletal

Lukáš Zapletal

Senior Software Engineer @ Red Hat


  • Distribuce: Fedora
  • Hodnocení autora: ***

| blogPublic Relations

QNAP uvedl novou modelovou řadu NAS TVS-x82T

Společnost QNAP uvedla na trh novou modelovou řadu NAS TVS-x82T, kterou tvoří tři různé modely (TVS-1282T, TVS-882T a TVS-682T). Nová řada je založena na vícejádrových procesorech Intel Core aktuální generace se 14nm výrobním procesem. Díky nim mohou nové NASy nabídnout dostatek výkonu i pro aplikace náročné na CPU.

Pokračování ...


CIO Agenda 2016