přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Elektronické předplatné - testovací provoz ukončen

Elektronické předplatné - testovací provoz ukončen

Ukončili jsme testovací provoz našeho distribučního PDF centra, proto očekávejte faktury za objednané předplatné. Těšíme se, že Vás naše nová služba zaujme.


Na četné podněty našich čtenářů jsme se rozhodli distribuovat časopis také elektronickou formou. Po zaplacení poplatku čtenáře zařadíme do systému, který bude každé první pondělí v měsíci rozesílat PDF verzi časopisu e-mailem (odešle odkaz ke stažení).

Cena za 12 čísel byla stanovena na 349 Kč (zájemci ze Slovenska zatím musí počkat - vysoké bankovní poplatky se snažíme vyřešit), přičemž si můžete LinuxEXPRES předplatit včetně starších čísel (například od ledna 2005) - ty pošleme ihned po zaplacení částky.

Předplacená čísla si můžete kdykoliv stáhnout znovu, ale jednotlivé soubory PDF budeme poskytovat pouze pro osobní potřebu. Není dovoleno pořizovat další kopie a tyto následně poskytovat dalším osobám a jakoukoliv formou distribuovat elektronická vydání (vč. další elektronické distribuce, tisku a následného kopírování). Tisk pro vlastní potřebu je samozřejmě povolen.

Ačkoliv většinu článků zveřejňujeme po určité době také s GNU FDL licencí, samotné PDF soubory, nebo jejich části, s touto licencí vydány nejsou.

Výše uvedené podmínky se vztahují také na elektronický odkaz protokolu HTTP, díky kterému si můžete vydání z internetu stáhnout. Vydavatel bude monitorovat využití odkazu, proto jej pečlivě uschovejte a nezveřejňujte.

Stávající a noví předplatitelé získávají elektronické předplatné automaticky. Pokud si tedy časopis předplatíte, nejen že dostanete každé první pondělí v měsíci časopis, ale také soubor PDF.

Elektronické předplatné si můžete objednat na našem on-line shopu, nebo na adrese predplatne@linuxexpres_cz. (predplatne@linuxexpres_cz) Nezapomeňte uvést své iniciály, platnou e-mailovou adresu a číslo časopisu, od kterého chcete PDF dostávat.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Zapletal

Lukáš Zapletal

Senior Software Engineer @ Red Hat


  • Distribuce: Fedora

| blogPublic Relations

OpenRadioss: Simulace dynamických dějů nyní jako open-source

OpenRadiossNa podzim loňského roku Altair překvapil odbornou veřejnost z řad výpočtářů a vývojových inženýrů představením řešiče OpenRadioss. Jak už název napovídá, Open­Radi­oss je open-source verzí explicitní­ho solveru Altair Radioss, CAE nástroje pro simulace rychlých dějů, jakými jsou tolik populární virtuální testy nárazů vozidel, včetně vyhodnocení pasivní bezpečnosti, zkoušky odolnosti leteckých konstrukcí, pádové zkoušky elektronických zařízení a podobně.

Pokračování ...Public Relations

PATRON-IT staví svůj monitorovací systém na technologii N-able

Společnost PATRON-IT je jednou z nejres-pektovanějších českých společností, které se specializují na IT bezpečnost. Její hlavní činností jsou dodávky SaaS (Security as a Service) služeb s garancí bezpečnosti a obrany proti útokům.

Pokračování ...


Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 10. April

Zapojte se do tvorby distribuce Mageia

Podílejte se na vytváření balíčků pro Mageiu, dělejte, co je potřeba, staňte se baličem


Pavel Fric

Pavel Fric, 13. March

Lollypop

Lollypop je hudební přehrávač navržený, jak ukazuje jeho podoba, aby výborně zapadl do pracovního...


Pavel Fric

Pavel Fric, 26. February

QElectroTech

Kreslení elektrotechnických i jiných výkresů


Všechny blogy »