přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Kdo má nejhezčí....?

Kdo má nejhezčí....?

Přemýšleli jsme v redakci, jestli by bylo zajímavé nasadit na serveru LinuxEXPRESu galerie obrázků. Registrovaní uživatelé by si nahráli snímek "toho svého" Linuxu, aby se ostatním pochlubili.


Vznikaly by tak galerie toho, jak může Linux vypadat. Mohli bychom je tagovat, tzn. přiřazovat jim značky. Zajímá vás, jak vypadá Mandriva 2007 Spring? Není obtížné takové obrázky najít. Líbí se vám - potom jim dejte svůj hlas. A z těchto hlasů by se sestavovaly žebříčky největších "tunerů" a nejhezčích ploch, které si uživatelé připravili. Automaticky by se odkaz na tento obsah přidal do tematických článků.. Co vy na to? Jaké obrázky máte na pozadí? Nahráli byste snímky obrazovky? Hodnotili byste je? Má to smysl?

Nahoru

Přidat názor

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Vlastimil Ott

Vlastimil Ott

Spolupracuji s obecně prospěšnou společností Liberix, školím LibreOffice, WordPress, rozumím open source.


  • Distribuce: Xubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: Xfce

| proč linux | blogPublic Relations

Synology High Availability

Pro mnoho podniků a organizací je dnes životně důležitá nepřetržitá dostupnost jejich IT systémů. Výpadky a odstávky totiž způsobují stále větší škody, což vyvíjí tlak na IT oddělení, aby zajistila maximální dostupnost dat a klíčových aplikací.

Pokračování ...Public Relations

Linux a poker aneb Jde to dohromady?

Dávno jsou pryč doby, kdy se uživatelé Windows smáli těm, kteří preferují jiný operační systém. Dřív bylo samozřejmě náročnější především na Linuxu spustit jakékoliv hry, nicméně v dnešní době to už takový problém není.

Pokračování ...