přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Není chyba jako chyba

Control

Není chyba jako chyba

Dnes mě zaujala jedna chyba ...


reklama

Jednalo se o vypalovací program Brasero. Nechtěl jsem snad ani nic složitého, jen si vypálit jedno datové DVD. K mému rozladění ovšem Brasero přestal vypalovat, vlastně on by vypaloval, ale zarputile mi hlásil, že na prázdném DVD není žádné volné místo. O chybě se píše např. zde a podrobněji pak zde. (Teď nevím jak je na tom Debian, ale mám silné nutkání nahlásit chybu i zde.)

Cožpak o to, chyba sem, chyba tam. Vím jistě, že mi to dřív fungovalo, zřejmě to pak můžu přičíst nějaké aktualizaci. Na druhou stranu mě zaujalo, že to někde funguje a jinde ne. Tak např. na mechanikách Sony-Nec (verzi neřeknu, musel bych hledat), mi program v 64b i 32b verzi funguje bez problému. Na druhou stranu, na 64b počítači s LG jsem dnes narazil na zmiňovaný problém.

I když si pak na firmu LG rád hodím nějakou špínu, tak musím přiznat, že to bude zřejmě problém programu (dřív to prokazatelně šlo ;-)). A jak jste na tom vy, funguje vám Brasero nebo ne?

Nahoru

Příspěvky

Není chyba jako chyba
Honza 12. 03. 2009, 07:53:46
Odpovědět  Odkaz 
Přesně mě to taky tohle dělá! A já myslel že já mám někde chybu, mám debian testing a paličku na ntb Lenovo 3000 V200. Brasero mě silně zklamalo, takže pálím k3b to je podle mě daleko lepší.
Re:Není chyba jako chyba
petr_smil 12. 03. 2009, 15:37:16
Odpovědět  Odkaz 
Za sebe můžu jen tolik, že mám mechaniku LG (už nevím číslo), a v Braseru vypaluju jako "o život". Taky jsem dřív používal výhradně k3b, ale teď používám právě Brasero a nemůžu si stěžovat. V jednoduchosti je síla, a tato aplikace mi poskytuje vše co potřebuju, naštěstí to není jako NERO (kdysi jsem ho považoval ve Windows za nejlepší) se spoustou serepetiček, které běžný uživatel ani nedokáže využít.

Přidat názor

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Martin Šín

Martin Šín

Martin Šín (*1980) vystudoval pedagogickou fakultu a nyní pracuje jako učitel matematiky a výpočetní techniky na střední škole. Ve volném čase překládá a také hraje hry (ani jedno mu příliš nejde). V práci se snaží prosazovat open-source programy.


  • Distribuce: Debian

| proč linux