přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Nový portál již brzy!

Nový portál již brzy!

Vážení čtenáři! Pracujeme na novém portálu LinuxEXPRES.cz. Dovolte, abych vám představil několik funkcí, které bude nabízet.


reklama

Kromě nového vzhledu, jehož ukázku můžete vidět na obrázku, to budou zejména diskuzní fóra. Na nich budeme společně řešit nejen připomínky týkající se LinuxEXPRESu, ale zejména záležitosti týkající se Linuxu - od pomoci s instalací až po osobní názory na tu či onu distribuci.

Další specialitou bude archiv časopisu ve formátu PDF s fulltextovým vyhledáváním. Po zadání kličového slova vám náš portál prohledá celou historii LinuxEXPRESu, zobrazí čísla stran, na kterých se dané slovo nachází, a poskytne odkazy na PDF soubory ke stažení.

Ze všeho nejzajímavější pak budou aktuality ze světa Linuxu a každý den minimálně jeden článek, ať už jednou publikovaný v časopise, nebo zcela nový.

Nahoru

(Jako ve škole)
 

Top články z OpenOffice.cz

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Lukáš Zapletal

Lukáš Zapletal

Senior Software Engineer @ Red Hat


  • Distribuce: Fedora
  • Hodnocení autora: ***

| blogPublic Relations

QNAP uvedl novou modelovou řadu NAS TVS-x82T

Společnost QNAP uvedla na trh novou modelovou řadu NAS TVS-x82T, kterou tvoří tři různé modely (TVS-1282T, TVS-882T a TVS-682T). Nová řada je založena na vícejádrových procesorech Intel Core aktuální generace se 14nm výrobním procesem. Díky nim mohou nové NASy nabídnout dostatek výkonu i pro aplikace náročné na CPU.

Pokračování ...


CIO Agenda 2016