přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Ubuntu Developers Summit 2008 v Praze

Ubuntu Developers Summit 2008 v Praze

Ubuntu Developer Summit pro verzi 8.10 v Praze ve dnech 19. 5. - 23. 5. 2008


logo_ubuntu1.pngNadcházející summit vývojářů Ubuntu (UDS) se bude konat od 19. do 23. května 2008 v Praze, hotelu Corinthia. Téma se bude týkat Ubuntu verze 8.10.

E-mail od Marka Shuttlewortha s podrobnostmi: Planning for Ubuntu 8.10ish - The Intrepid Ibex. Píše v něm, že nadešel čas začít plánovat vzhled, který je vytyčen poté, co vyjde v dubnu Ubuntu 8.04 LTS.

"A tak bych Vás chtěl seznámit s Intrepid Ibex", říká Mark Shuttleworth, "vydáním, které je plánováno na říjen 2008, a jenž pravděpodobně bude mít číslo verze 8.10.

Během vývojového cyklu (verze) 8.10 se odvážíme do nových zajímavých oblastí, a budeme potřebovat drsnou dobrodružnost horských koz, abychom manévrovali ve složitém (ošidném) terénu. Náš desktop (desktopové prostředí) nabízí záměr opět být ústředním bodem, jelikož re-inženýrujeme model uživatelské interakce tak, že Ubuntu pracuje stejně dobře na high-end workstation (pracovní stanici), jako na malém bojovném subnotebooku. Dosáhneme ale také nové špičky provedení - míříme k tomu, udělat mobile desktop (pohyblivý desktop) tak produktivní jak je možné."

Podrobnosti o summitu se můžete dočíst na anglické wiki ubuntu.

Nahoru

Přidat názor

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Anna Taliánová

Anna Taliánová

Linux používám od jara 2007, začínala jsem s Ubuntu, pak jsem přešla na Debian. Baví mě objevovat a učit se nové věci, a k tomu je Linux jako stvořený.


  • Distribuce: Ubuntu, Debian
  • Grafické prostředí: GNOME LxdePublic Relations

Propojování hardwaru a softwaru, které opravdu baví

Eva FišerováKdyby před pár lety nenavštívila veletrh pracovních příležitostí, pravděpodobně by Eva Fišerová, v té době ještě studentka matematiky na Západočeské univerzitě v Plzni, o práci ve společnosti Siemens Advanta nikdy neuvažovala. Tato firma jí však, jak se říká, padla do oka. Nyní v ní pracuje již třetím rokem a s náplní práce i pracovními podmínkami je nadmíru spokojená.

Pokračování ...Public Relations

„Hackněte“ cenu za telefon Nokia 7.2. Ušetříte polovinu ceny!

NokiaNokia 7.2Sháníte dobře vybavený telefon? Střední třídu se všemi funkcemi, špičkovým fotoaparátem a perfektní výbavou? A přitom byste se rádi dostali pod pět tisíc korun? Nebo dokonce pod tři a půl tisíce korun? Máme pro vás skvělý tip, jen si musíte pospíšit!

Pokračování ...


Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 10. April

Zapojte se do tvorby distribuce Mageia

Podílejte se na vytváření balíčků pro Mageiu, dělejte, co je potřeba, staňte se baličem


Pavel Fric

Pavel Fric, 13. March

Lollypop

Lollypop je hudební přehrávač navržený, jak ukazuje jeho podoba, aby výborně zapadl do pracovního...


Pavel Fric

Pavel Fric, 26. February

QElectroTech

Kreslení elektrotechnických i jiných výkresů


Všechny blogy »