přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Viděl jsem knihu Digitální fotografie v programu GIMP

Viděl jsem knihu Digitální fotografie v programu GIMP

gimp.jpg

O víkendu probíhal sraz (nejen) autorů portálů Liberixu. Mezi zúčastněnými byl jeden den i Luboš Čevela, jeden z dlouholetých autorů LinuxEXPRESu, který se pochlubil svou novou knihou.


Kniha se jmenuje Digitální fotografie v programu GIMP a vydalo ji nakladatelství Computer Press. Samozřejmě jsem ji ještě celou nečetl, to jsem nemohl stihnout, ale z toho, co jsem viděl, jsem nadšený. Určitě se jedná o povinnou výbavu (nejen) Linuxových fotografů. Rozhodně jedna z knih, která vytře zrak několika mým kamarádům, kteří tvrdí, že GIMP je úplně na nic.

Knihu už jsem si koupil, stejně tak jako několik dalších lidí ze srazu, a měla by dorazit každým dnem. Samozřejmě můžete brzy očekávat recenzi od některého z našich autorů.

Ukázka z knihy Digitální fotografie v programu GIMP, autorsky chráněný materiál © Computer Press, a.s.Ukázka z knihy Digitální fotografie v programu GIMP, autorsky chráněný materiál © Computer Press, a.s.

Nahoru

Odkazy

Top články z OpenOffice.cz

Miroslav Hrončok

Miroslav Hrončok

Linux používám od roku 2004, aktivně se o něj zajímám od roku 2007, kdy jsem napsal svůj první článek pro LinuxEXPRES. Od roku 2009 jsem pracoval pro Liberix jako redaktor LinuxEXPRESu, od roku 2011 do konce roku 2012 jako jeho šéfredaktor. Nyní pracuji v Red Hatu, kde rozšiřuji distribuci Fedora o nové balíčky. Zároveň studuji na FIT ČVUT, kde se zabývám 3D tiskem a vyučuji několik předmětů. Spoluorganizuji pražskou konferenci LinuxDays a aktivně se účastním mnoha dalších českých linuxových akcí, jako přednášející nebo jako výpomoc.


  • Distribuce: Fedora
  • Grafické prostředí: Xfce

| blog