přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Chrome 66: obvyklá evoluce

Karat

Chrome 66: obvyklá evoluce

chrome_logo.png

Google dnes prohlásil novou verzi Google Chrome 66 za stabilní pro uživatele Linuxu. Sice nepřináší mnoho nového, ale je dobré o ní vědět.


reklama

Nová verze internetového prohlížeče Chrome 66 přichází především s řadou aktualizací zabezpečení, obsahuje i novou funkci Strict Site Isolation ve výchozím nastavení. Chrome 66 nyní omezuje více než dříve obsah, který se automaticky přehrává (zvuk, reklamy, vyskakovací okna …). To jsou pravděpodobně všechny změny, jež zaznamenáte jako znalí uživatelé.

Z pohledu vývojáře přináší Chrome 66 více novinek. Jednou z nich je API schránky asynchronních asynchronních uzlů a webových zámků. Dále přináší podporu automatického dokončení textové oblasti, podporu pro CSS calc () v rámci dotazů na média, vylepšení různých API a nakonec se zmíníme o podpoře WebSockets přes HTTP / 2.

Přesto, že nová verze nepřináší mnoho novinek je moudré na ni aktualizovat (třeba z pohledu bezpečnosti). Chrome 66 se vám aktualizuje sám, nebo si ho můžete nainstalovat obvyklou cestou. Podrobnosti k vydání najdete na stránkách Chromu.

Nahoru

Top články z OpenOffice.cz

Tomáš Pospíšil

Jsem nadšenec do open-source technologií a zajímám se o vše ve světě Linuxu a *BSD.


  • Distribuce: Gentoo
  • Grafické prostředí: KDEPublic Relations

Příběh FX tradera obchodujícího online

Vydělávat na tradingu? „Nejlepší je začít na demo účtu,“ říká dnes už zkušený FX trader. Na trhu Forex nejdříve vypozoroval určité vzorce, podle kterých začal obchodovat: „Až později jsem zjistil, že existuje něco jako technická analýza a že se těm formacím říká dvojitý vrchol,“ říká dnes.

Pokračování ...


Tiskárna Brno