přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Chrome 66: obvyklá evoluce

Chrome 66: obvyklá evoluce

chrome_logo.png

Google dnes prohlásil novou verzi Google Chrome 66 za stabilní pro uživatele Linuxu. Sice nepřináší mnoho nového, ale je dobré o ní vědět.


reklama

Nová verze internetového prohlížeče Chrome 66 přichází především s řadou aktualizací zabezpečení, obsahuje i novou funkci Strict Site Isolation ve výchozím nastavení. Chrome 66 nyní omezuje více než dříve obsah, který se automaticky přehrává (zvuk, reklamy, vyskakovací okna …). To jsou pravděpodobně všechny změny, jež zaznamenáte jako znalí uživatelé.

Z pohledu vývojáře přináší Chrome 66 více novinek. Jednou z nich je API schránky asynchronních asynchronních uzlů a webových zámků. Dále přináší podporu automatického dokončení textové oblasti, podporu pro CSS calc () v rámci dotazů na média, vylepšení různých API a nakonec se zmíníme o podpoře WebSockets přes HTTP / 2.

Přesto, že nová verze nepřináší mnoho novinek je moudré na ni aktualizovat (třeba z pohledu bezpečnosti). Chrome 66 se vám aktualizuje sám, nebo si ho můžete nainstalovat obvyklou cestou. Podrobnosti k vydání najdete na stránkách Chromu.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Tomáš Pospíšil

Jsem nadšenec do open-source technologií a zajímám se o vše ve světě Linuxu a *BSD.


  • Distribuce: Gentoo
  • Grafické prostředí: KDEPublic Relations

Obnovte ztracená data pomocí nástroje EaseUS Data Recovery Wizard Free

EaseUS Data Recovery Wizard FreeBezplatná aplikace Data Recovery Wizard Free od společnosti EaseUS je nejpoužívanějším softwarem, pokud jde o získání ztracených dat, ať už se jedná o data z pevného disku PC, paměťovou SD kartu, CF kartu, Apple desktop nebo MacBook. Tento software je vhodný pro nasazení ve firmě i pro individuální použití. Data Recovery se každým rokem upgraduje a nová verze pro rok 2018 byla právě vydána.

Pokračování ...