přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S

Příspěvky Čo priniesli odvodené distribúcie Ubuntu 21.10

Mario Radev Čo priniesli odvodené distribúcie Ubuntu 21.10
vxmery 17. 10. 2021, 11:48:13
Odpovědět  Odkaz 
Držím palce *buntu rodine a verím, že LTS 22.04 bude vydarené. Ďakujem za článoček :)
Ivan Kmeťo Re: Čo priniesli odvodené distribúcie Ubuntu 21.10
Ivan Kmeťo 17. 10. 2021, 13:38:14
Odpovědět  Odkaz 
22.04 bude zrejme zaujímavý vývojový cyklus, ale obavy mám opäť o jadro ak 5.15 bude LTS, zatiaľ čo ku 5.16 AMD už odoslalo veľký balík zmien. Čítal som aj reakcie a užívatelia si pýtajú GNOME 41 či pokroky vo využití (open)ZFS, tak dúfam, že sa Ubuntu posunie v tomto smere. Zaujímavé bude tiež sledovať ako sa napríklad Ubuntu Budgie postaví ku plánovaným zmenám v prostredí v porovnaní so Solusom.

Tiež im držím palce, po preskákaní tohto množstva inštalačných obrazov som sa rozhodol nechať si nainštalované Xubuntu a po dlhej dobe sa pozriem ako obstojí pre moje vlastné potreby.

Public Relations

Urychlování technologických inovací s úložištěm NAS uznávaným již 10 let

WDProduktová řada disků WD Red, které jsou speciálně určeny a optimalizovány pro využití v NAS zařízeních, slaví v letošním roce 10. výročí svého vzniku. To je příležitost, připomenout si, co disky WD Red, WD Red Pro a WD Red Plus umí a jaké jsou mezi nimi rozdíly.

Pokračování ...Public Relations

Data, umělá inteligence a automatizace v reálném čase. Salesforce přichází s přelomo­vou inovací, kterou brzy představí i v Praze

SFLUmělá inteligence, automatizace a postupující digitalizace se stávají běžnou součástí fungování podniků. Až 70 % interakcí se zákazníky se nyní odehrává digitálně.

Pokračování ...