přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S

CADservis

Příspěvky Setkání s Void Linuxem

Mario Radev Setkání s Void Linuxem
vxmery 3. 09. 2019, 10:28:08
Odpovědět  Odkaz 
Pár dní som sa Voidom hral a zrejme by som napísal niečo veľmi podobné ako autor tohto článku. Zaujímavé je, že to nie je žiadny fork forku Debianu (obrazne) ale naozaj samostatná distribúcia, ktorá kráča vlastnou cestou. Avšak pre bfu to nebude to pravé orechové. Vďaka za článok.
Setkání s Void Linuxem
Honza 3. 09. 2019, 14:58:00
Odpovědět  Odkaz 
Jen malá oprava. Google Chrome i Steam jsou v repozitářích, jen je potřeba aktivovat non-free repozitář (xbps-install void-repo-nonfree) viz https://docs.voidlinux.org/xbps/repositories/official/nonfree.html
Tomáš Pospíšil Re: Setkání s Void Linuxem
Tomáš Pospíšil 4. 09. 2019, 15:08:20
Odpovědět  Odkaz 
Děkuji za doplnění, toto jsem zapomněl dodat. Článek jsem psal za situace, kdy většina nastavení systému byla výchozí.

Public Relations

Při testování nových vozů pomáhá Samsung Knox: příručka, navigace i určování polohy v jednom

Samsung KnoxBezpečnostní platforma Samsung Knox sehrála výraznou roli při představování Škody Karoq. Knox Configure a Knox Manage pomohly připravit stovky vozů pro dovozce a obchodníky.

Pokračování ...


Infor

Public Relations

Pozvánka na konferenci Infor Inspire Online – 21. dubna 2020

InforSpolečnost Infor srdečně zve na virtuální konferenci Infor Inspire Online, která se uskuteční 21. dubna 2020. Online konference je náhradou za událost Inspire London, jež se měla uskutečnit v konferenčním centru ExCel London, zrušenou v důsledku koronavirové epidemie začátkem března. V zájmu zdraví všech participujících proto organizujeme virtuální konferenci, na které představíme nejmodernější technologie a inovace z dílny Infor.

Pokračování ...


Alvao GIF