přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Fedora IoT

Autodesk

Fedora IoT

fedora_logo.jpg

Fedora bude mít novou oficiální edici zaměřenou na Internet věcí.


reklama

Web mojefedora.cz zveřejnil informaci, že Fedora Council schválila vytvoření speciální edice Fedory určené pro Internet věcí. Původní myšlenka byla udělat tzv. Spin, ovšem po zajímavé a rozsáhlé diskuzi se rozhodlo vytvořit oficiální edici a sestavit pracovní skupinu, která jí bude podporovat. Stane se tedy součástí již existujících edicí Workstation, Server a Atomic.

Fedora IoT by měla vyjít koncem roku současně s Fedorou 29. Jako základ by měla používat Ostree obrazy známé z projektu Atomic. Informace o projektu můžete získávat z twitterového účtu twitter.com/FedoraIoT .

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Roman Breda


  • Distribuce: Fedora
  • Grafické prostředí: GNOMEPublic Relations

Studium IT pro správce sítí nově i v kombinované formě

Na plzeňské Vyšší odborné škole zdravotnické, managementu a veřejnosprávních studií – vošplzeň.cz – zaznamenáváme dlouhodobý trend poptávky po odbornících v oblasti informačních technologií. Jelikož je v tomto oboru potřeba v souvislosti s neustálým vývojem nových technologií získávat nové znalosti, připravili jsme již od letošního školního roku 2018/2019 3letý vzdělávací program Systémový administrátor IT v kombinované (dálkové) formě.

Pokračování ...


Tiskárna Brno