SUSE bonus leaderboard
přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Firefox 76: pokračování evoluce

CADservis

Firefox 76: pokračování evoluce

Firefox_logo.png

Oblíbený webový prohlížeč Mozilla Firefox byl vydán v nové verzi 76, která přináší novinky v zabezpečení, zejména pak hesel uživatelů.


Nejnovější aktualizace tohoto populárního webového prohlížeče přináší řadu vylepšení zaměřených na zabezpečení, včetně „přidané ochrany vašich hesel“.

Jak to funguje? Za předpokladu, že používáte Firefox Lockwise (vestavěný správce hesel, který je součástí Firefoxu), budete nyní upozorněni, když dojde k porušení webu, pro který jste uložili přihlašovací údaje. Pokud se přihlašovací údaje na porušeném webu shodují s přihlašovacími údaji pro jiný web (například používáte stejné heslo), budete také upozorněni.

Mimo to prohlížeč posiluje svůj automatizovaný generátor hesel, aby pracoval s více formuláři pro registraci webových stránek.

Vylepšení se současně dostalo na režim obraz v obraze, který by měl nyní pracovat plynuleji a téměř všude.

Mírně kontroverzní adresní řádek představený ve Firefoxu 75 dostal několik zajímavých oprav. Stín kolem pole adresního řádku není nyní tak velký jako byl. Ti s dotykovou obrazovkou mohou ocenit zvětšené prvky na panelu nástrojů záložek, aby se přizpůsobili prstům.

Firefox 76 byste měli najít ve svých distribucích během několika příštích týdnů po aktualizaci systému. Pokud ne, nezoufejte, určitě se k vám dostane v další verzi vaší distribuce.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz