přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S

Příspěvky Fedora 19: první dojmy

Fedora 19: první dojmy
MaSi 2. 06. 2013, 23:41:27
Odpovědět  Odkaz 
Fed 19 urcite stoji za to, osobne ji pouzivam uz od alfy, fed 18 povazuji za alfu nasazenou mezi uzivatele jen aby se mohla odladit 19.
Bohuzel F19 jak alfu tak betu sem byl nucen nainstalovat zkopirovanim systemu na disk, rucni instalaci grubu a prelabelovanim systemu, coz je problem s anacondou, ktera jeste stalo potrebuje trochu doladit a verim, ze se to do finalniho vydani povede. Ale i prez to je nasledne system opravdu stabilni a svizny...
Fedora 19: první dojmy
MIlan 3. 06. 2013, 07:07:12
Odpovědět  Odkaz 
Ano, se zavaděčem jsou neskutečné problémy, pro dualboot musím použít teplý restart, jinak ta mrcha vůbec nenaběhne... Asi taky půjdu zpět do GRUBu...
Re: Fedora 19: první dojmy
MaSi 3. 06. 2013, 07:30:19
Odpovědět  Odkaz 
Ja pouzivam spokojene grub2 dualboot mam s freebsd a pohoda, jen ta anaconda je takova nejaka... V bete se mi podarilo ji pustit jen na jednom NB a pak v KVM a zdala se mi dost pouzitelna, hlavne to deleni disku uz zacina byt OK, jen na dvou PC (bohuzel pracovnich) mi anaconda porad vraci tracebaky...
Jiří Eischmann Re: Re: Fedora 19: první dojmy
Jiří Eischmann 3. 06. 2013, 11:33:30
Odpovědět  Odkaz 
Nahlásil jste ty problémy? Na doladění Anacondy opravdu zbývají už jenom ty tři týdny. Já tím, že postupně upgraduju, se Anacondě úspěšně vyhýbám. Od F18 jsem ji použil na jednom počítači a tam to bylo OK.
Fedora 19: první dojmy
Ravensun 3. 06. 2013, 14:47:49
Odpovědět  Odkaz 
Zkoušel jsem F19 chvilinku, ale v správci softwaru jsem nenašel ocrfeeder program, který v F18 byl. Těšil jsem se, že tam bude už poslední verze, ale tím že tam nebyl mě to trochu zklamalo, ale pak jsem si řekl, že je možné, že se ještě repozitáře "plní" a že tam nakonec bude. Jinak mě překvapilo to, že se mi nezobrazilo ani jedno hlášení o pádu nějakého programu. Vypadá to, že F19 bude podstatně lepší jak F18. Docela se těším až vyjde a opět ji vyzkouším.
Jiří Eischmann Re: Fedora 19: první dojmy
Jiří Eischmann 3. 06. 2013, 16:21:18
Odpovědět  Odkaz 
Opravdu tam byl? Protože podle Review Requestu se ho maintainer rozhodl dostat do Fedory teprve před měsícem: https://bugzilla.redhat.com/show_bug.cgi?id=961223

Balíček je tedy na cestě a ty připomínky nejsou nijak zásadní, takže by to snad nemělo ani dlouho trvat.

Jinak pro F18 s balíček v OBS: https://build.opensuse.org/package/show?package=OCRFeeder&project=home%3Ajsuarezr%3AOCRFeeder
což není přímo repozitář Fedory.
Fedora 19: první dojmy
msh 7. 06. 2013, 16:32:27
Odpovědět  Odkaz 
Co je to za tag "fidorka"? Nelíbí :-P

Článek je pěkný.
Fedora 19: první dojmy
jarka 29. 08. 2013, 00:36:58
Odpovědět  Odkaz 
fidorka
FIDORKA
FI - DOR - KA !!!
FI - DOR - KA !!!
FI - DOR - KA !!!
jo, FI - DOR - KA se povedla ;-)