přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S

Příspěvky Jak jsem psal poslanci EP kvůli ACTA

Jak jsem psal poslanci EP kvůli ACTA
lzap 31. 01. 2012, 22:11:08
Odpovědět  Odkaz 
Take jsem mel stejny prubeh. Nejprve sablona, jeho sablona, moje odpoved, jeho odpoved.
Robert Krátký Re: Jak jsem psal poslanci EP kvůli ACTA
Robert Krátký 1. 02. 2012, 00:09:50
Odpovědět  Odkaz 
No, právě že jsem nezačal šablonou, takže mě ta první odpověď trochu popudila...
Re: Re: Jak jsem psal poslanci EP kvůli ACTA
lzao 1. 02. 2012, 20:13:24
Odpovědět  Odkaz 
No ano, vysledek byl ovsem naprosto shodny. Take mi odpovedel dvema odstavci na moji druhou reakci :-)
Jak jsem psal poslanci EP kvůli ACTA
štěky 31. 01. 2012, 22:26:48
Odpovědět  Odkaz 
Jsem rád, že nejsem sám, kdo tuto dohodu četl. Naopak mě zaráží názory lidí, kteří říkají, že je to nezajímá a ani vlastně pořádně neví, o co se jedná.
Nicméně jsem za tento článek rád, protože k již tak obrovskému množství informací přidal několik nových.
Jak jsem psal poslanci EP kvůli ACTA
Karel 1. 02. 2012, 09:06:39
Odpovědět  Odkaz 
No, nevidím nic špatného na tom, že pan poslanec odpovídá šablonou. Jestliže dostane _obsahově_ X stejných dopisů, je to nejjednodušší způsob. Z mého pohledu je jedno, jestli byl osloven šablonou nebo osobním dopisem. Jde o obsah, nebuďte hnidopiši.

Spíš mám obavy, že to bude mít klasický průběh - teď "je zcela předčasné činit jakékoliv závěry" a pak se zpětné dozvíme, že jsme už podepsali a nemá cenu o tom diskutovat.

Taky ze slov pana Zahradila cítím něco jako, že když se bojuje za ochranu duševního vlastnictví, tak není čas rozlišovat kdo je kdo. Prostě - rozkaz zněl jasně...

A je vám pánové doufám jasné, že na nějaké protesty a petice páni poslanci zvysoka s.... Jednou jsou zvoleni, tak jsou zvoleni. A basta. Jo něco jiného by bylo, kdyby jste měli co nabídnout. Ale to už je jiná pohádka.

Přeji hezký den,

a děkuji pánům, co dělají tento web, že se ještě někde dá napsat komentář
(byť ne svobodný)
Jak jsem psal poslanci EP kvůli ACTA
PC 1. 02. 2012, 17:44:24
Odpovědět  Odkaz 
Tak tohle mě dostalo: "Pokud jde o můj obecný názor, je potřeba chránit duševní vlastnictví a najít vhodný nástroj, který by umožňoval ochranu mezinárodně a byl efektivní. Sdílím názor, že některé oblasti dohody ACTA jsou minimálně kontroverzní a mám k nim své výhrady. Je však nutné zamezit ilegálnímu a kriminálnímu jednání, které způsobuje škody ekonomikám jak vyspělých, tak často i méně rozvinutých států."

Tedy přeloženo do obecné řeči: "Mám své výhrady, ale protože IP se chránit musí, tak proti ACTA nic dělat nebudu (protože je lepší špatný zákon než žádný)."
Jak jsem psal poslanci EP kvůli ACTA
Pavel Šimerda 5. 02. 2012, 12:49:18
Odpovědět  Odkaz 
Díky.