přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S

Příspěvky Kampaň pro linuxový telefon byla úspěšná, vybralo se 1,5 milionu dolarů

Kampaň pro linuxový telefon byla úspěšná, vybralo se 1,5 milionu dolarů
Milhouse 18. 10. 2017, 10:11:03
Odpovědět  Odkaz 
Já mám objednáno, ještě někdo z naší České kotliny? :)
Re: Kampaň pro linuxový telefon byla úspěšná, vybralo se 1,5 milionu dolarů
libre 19. 10. 2017, 06:38:58
Odpovědět  Odkaz 
Ja objednat chtel, ale nemam nyni dostatek volnych penez, ta cena je na moje moznosti stale vysoka :(
Budu muset jeste vydrzet na stare nokii.
Milhouse, az ti prijde, udelas nekde podrobnou "recenzi" telefonu a predevsim software? (zde, root, abclinux, cokoliv jineho kde to pujde videt/najit)

Ale opravdu uzitecnou, ne ty neuzitecne nicnerikajici picoviny typu mobilmania, svetandroida, mobilizujeme, Jezkoviny atd.

Pripadne diky :)

Musim doufat ze pozdeji pujde telefon, za rozumnou cenu (prinejhorsim budu muset nasetrit), objednat dale.
Kampaň pro linuxový telefon byla úspěšná, vybralo se 1,5 milionu dolarů
David 18. 10. 2017, 10:42:28
Odpovědět  Odkaz 
Těším se až se ty telefony dostanou k nám.
Re: Kampaň pro linuxový telefon byla úspěšná, vybralo se 1,5 milionu dolarů
David2 18. 10. 2017, 23:53:46
Odpovědět  Odkaz 
Oni se k nám nedostanou, budeš muset objednat ze zahraničí. Chtěl jsem předobjednat ale když vidím, že výroba začne, počkám na zkušenosti prvních majitelů, a možná na další revize. Zatím mi stále slouží Alcatel 6015X s Firefox OS v.2.OO10D, kde mě zklamal prohlížeč. Ale jinak slouží dobře, žádné googlovské služby na pozadí a navíc nevypnutelné. Na těch 4.5 - 5 palcích stejně není komfort ovládání prohlížeče a na těch pár minut pokud někde na něm jsem na webu, to stačí, i s těma reklamama.