přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S

Příspěvky Microsoft sponzoruje OpenBSD, nová verze Linux Mint, řecká migrace na LibreOffice

Petr Valach Microsoft sponzoruje OpenBSD, nová verze Linux Mint, řecká migrace na LibreOffice
Petr Valach 18. 07. 2015, 23:58:56
Odpovědět  Odkaz 
Hehe, tak první zpráva je teda peckou :D Microsoft asi pochopil, že nemá cenu za každou cenu se stavět na zadní, a že nechá ty šikovné "blbečky" naprogramovat něco, co pak využije. Vyjde ho to levněji :-)))

Přechod na Rafaelo jsem měl tak za 5 minut, cca. Je to o stažení pár desítek mega balíčků. Instalace nové verze operačního systému za deset minut, hmm, tak to se teda ve windows nekoná. Název nové verze Mintu se mi líbí, s ohledem na aktuálně čtyřleté výročí posledního letu raketoplánu, který nesl k ISS modul Raffaello.

Pozor na větu "máte na výběr celkem slušný výběr".
Jan Papež Oznámení podpory SSH
honyczek 29. 07. 2015, 09:12:55
Odpovědět  Odkaz 
Hm, podpora SSH v PowerShellu? To vypadá slibně, blíží se konec PuTTY?

Nefunguje vám link na oznámení: „oznámil již začátkem června.“ Objevuje se chybové hlášení webového serveru.
Lukáš Jelínek Re: Oznámení podpory SSH
Lukáš Jelínek 29. 07. 2015, 13:46:30
Odpovědět  Odkaz 
Děkujeme za upozornění na nefunkčnost, ale může to být jen dočasná chyba cílového serveru, takže odkaz zatím zůstane, kde je.
Vojtěch Trefný Re: Oznámení podpory SSH
Vojtěch Trefný 30. 07. 2015, 07:43:11
Odpovědět  Odkaz 
Díky za upozornění, redakční systém (nejspíš) při vkládání požral z odkazů otazníky. Už jsem to nahlásil, tak to snad Lukáš brzy opraví.
Lukáš Jelínek Re: Re: Oznámení podpory SSH
Lukáš Jelínek 30. 07. 2015, 12:24:12
Odpovědět  Odkaz 
Opraveno, opravdu došlo k technické chybě při vkládání do CMS, omlouváme se.